Reklama

Przełom Ewy Farnej

Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do tytułowego utworu z najnowszej płyty Ewy Farnej, "EWAkuacja" ! Album ukazał się na rynku 5 listopada.

Najnowszy teledysk został wyreżyserowany przez Bartka Piotrowskiego, z którym Farna współpracowała już na planie klipów do utworów "Cicho", "La la laj" czy "Dmuchawce, latawce, wiatr". Piotrowski kręcił także teledyski dla m.in. Anny Marii Jopek, Natalii Kukulskiej, Janusza Panasewicza, Blue Cafe i grupy Coma.

Reklama

Na obrazku możemy zobaczyć wokalistkę wraz z towarzyszącym zespołem, grających w domu, który z biegiem czasu zaczyna płonąć, co dobrze koresponduje z rockowymi dźwiękami piosenki.

- Staramy się coraz bardziej urozmaicać nasze pomysły. Próbujemy tworzyć ładne obrazy, które jednocześnie są adekwatne do myśli, jakie Ewa zawarła w danej piosence. Interpretuję tekst Ewy do tej piosenki jako swego rodzaju przełom dla niej i dlatego postanowiłem użyć trochę ognia i wybuchów, żeby to podkreślić - opowiada INTERIA.PL Bartek Piotrowski.

- Tekst utworu został napisany przeze mnie w języku czeskim i przetłumaczony na język polski. Opowiada o tym, że każdy z nas ma marzenia i cele, które chce osiągnąć i czasem jest tak, że zwierzając się komuś z tych planów zostaje wyśmiany. Później, kiedy już uda się osiągnąć swoje cele, a głęboko w to wierzę, to pojawia się wielu fałszywych przyjaciół i właśnie dla nich śpiewam tę piosenkę - mówi nam Ewa Farna o najnowszym singlu.

"EWAkuacja" to trzeci polskojęzyczny album wokalistki. Ukazał się na rynku 5 listopada i zdążył już uzyskać w Polsce status Złotej Płyty za sprzedaż 15 tysięcy egzemplarzy.

Posłuchaj płyty "EWAkuacja"!

Zobacz teledysk do piosenki "EWAkuacja"!

Sprawdź też inne teledyski Ewy Farnej na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: płyta Ewy Farnej | Ewa Farna | teledyski | EWAkuacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje