Reklama

Prymitywne zachowanie gwiazdora

Gdy wszyscy zgromadzeni na stojąco gratulowali Frankowi Oceanowi nagrody Grammy, piosenkarz Chris Brown postanowił nie podnosić się z miejsca.

Podczas niedzielnej (10 stycznia) gali rozdania Grammy Awards doszło do drobnego zgrzytu, który spowodował niestosownym zachowaniem piosenkarz Chris Brown.

Reklama

Odbierający nagrodę Grammy za "najlepszy album ze współczesną muzyką urban" za płytę "Channel Orange" Frank Ocean otrzymał owację na stojąco od zgromadzonych w hali Staples Center gości.

Wyjątkiem był również nominowany w tej kategorii Grammy za album "Fortune" Chris Brown, który na siedząco oklaskiwał zwycięstwo konkurenta.

Prymitywne i niekulturalne zachowanie piosenkarza wychwyciły kamery.

Na poniższym filmie widać również, że zachowanie Chrisa Browna nie przypadło do gustu wokalistce Adele, która patrzyła na piosenkarza zniesmaczona i zdegustowana.

Jak donoszą media, Adele zamieniła później kilka słów z Chrisem Brownem i ponoć powiedziała mu, co myśli o jego zachowaniu.

Przypomnijmy, że Frank Ocean został ostatnio pobity przez Chrisa Browna i ochroniarzy piosenkarza przed studiem nagraniowym. Wokalista zdecydował jednak nie wnosić aktu oskarżenia przeciwko napastnikom.

"Standing ovation" dla Franka Oceana i siedzący Chris Brown (w białym garniturze):

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Grammy | Frank Ocean | chris brown | zachowanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama