Reklama

Prezydent i rockman

Lenny Kravitz ma nowego fana i jest nim.. głowa państwa - donosi "Gazeta Wyborcza".

Prezydent Francji Nicolas Sarkozy był pod tak dużym wrażeniem ostatniego albumu muzyka "It's Time For A Love Revolution", że wysłał mu list "pełen komplementów". O tym niecodziennym wydarzeniu Kravitz opowiedział w rozmowie z dziennikiem "Le Parisien".

Reklama

Biuro prezydenta potwierdziło w środę (10 kwietnia), że list rzeczywiście został wysłany i był formą podziękowania za płytę CD, którą muzyk przesłał wcześniej Sarkozy'emu.

Kravitz przyznał, że nie mógł uwierzyć, iż prezydent państwa, które jest atomową potęgą znalazł chwilę, by oderwać się od napiętego harmonogramu dnia i zadumać nad jego twórczością.

"Wszystkie swoje wrażenia opisał w liście. Płyty słuchał podobno wiele razy i bardzo mu się podobała. Wymienił mi nawet utwory, które najbardziej przypadły mu do gustu" - cytuje muzyka "Le Parisien".

Kravitz zdradził również, że choć nie śledzi na bieżąco francuskich wydarzeń, to informacja o głośnym romansie prezydenta z piosenkarką i modelką Carlą Bruni nie uszła jego uwadze.

"Wiem, że się pobrali. To wspaniale" - powiedział.

Pod koniec rozmowy "Le Parisien" przypomina, że Bruni, obecnie pierwsza dama, spotykała się przed laty z rockowymi frontmanami Mickiem Jaggerem i Erikiem Claptonem.

Zobacz teledyski Lenny'ego Kravitza na stronach INTERIA.PL!

Gazeta Wyborcza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje