Reklama

Podrywa Iglesiasowi narzeczoną!

Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do utworu "Can You Hear Me" Enrique Iglesiasa. Była to oficjalna piosenka Euro 2008, wokalista wykonał ją tuż przed samym finałem tej piłkarskiej imprezy na stadionie Ernsta Happela w Wiedniu.

"Can You Hear Me" pochodzi z albumu "Insomniac", który ma już status platynowej płyty. Piosenka została nagrana w Miami, a napisana przez trio Enrique, Steve Morales i Frankie Storm. Już teraz jest to jeden z najchętniej oglądanych teledysków na stronach INTERIA.PL.

Reklama

"Jest międzynarodową gwiazdą o europejskich korzeniach, a na dodatek kocha futbol" - tłumaczyli swój wybór przedstawiciele UEFA jeszcze przed Mistrzostwami.

Iglesias nie może się jednak całkowicie oddać kibicowaniu, ponieważ ma mały kłopot z amerykańskim tenisistą Andy'm Roddickiem. Sportowiec regularnie bawi się w towarzystwie jego narzeczonej, Anny Kurnikovej. To nie wszystko. Podczas wspólnych meczów charytatywnych Roddick ma zwyczaj parodiowania Hiszpana na oczach rozbawionej Kurnikovej. Mówi się, że oboje świetnie czują się we własnym towarzystwie.

Kibice tenisa doskonale pamiętają pokazowy mecz Roddicka z Andre Agassim, sędziowany właśnie przez Kurnikovą. Roddick w pewnym momencie pytał byłą tenisistkę, dlaczego nie ma jeszcze jej numeru telefonu.

- Oj, nie wiem, czy mojemu mężczyźnie by się to spodobało - odparła Rosjanka.
- Ja też potrafię tak jak on. [Zaczyna tańczyć]. Livin la vida loca... A nie, to nie ten gość.

Nie tylko widownia zanosiła się śmiechem, ale i sama Kurnikova. Enrique, wbrew temu co mówią złośliwi, wcale nie ma łatwego życia...

Zobacz teledyski Enrique Iglesiasa na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Enrique Iglesias | podrywanie | narzeczona | YOU | piosenka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje