Reklama

Patty do Alexandry: Ty utuczona szmiro

Aleksandra Jabłonka, do niedawna występująca jako Alexandra, opublikowała pełen obelg list, jaki otrzymała od Patty.

Patty wściekła się na koleżankę, gdy ta zamieściła link do jej niesławnego występu w "Dzień dobry TVN" (czytaj więcej na ten temat).

Debiutująca wokalistka napisała do Jabłonki list, który ta... opublikowała na swoim oficjalnym facebookowym profilu.

"Masz jakiś problem ciężko utuczona szmiro. Zazdrość zżera, nie? Teraz to ty jesteś na dnie. Piszę do ciebie, bo żal mi tego, jakie pośmiewisko z siebie robisz" - czytamy w liście Patty. Cała wiadomość utrzymana jest w takim właśnie obelżywym tonie.

Reklama

"A co do pokazywania, to rzeczywiście nie mam, co pokazywać, ty za to tak - tłuszcz wylewa ci się z każdej strony, a twoje składnie w wywiadach doprowadzają do łez bardziej niż moje piękne, nieudolnie grające gitarzystki. Nie możesz przeżyć, to wróć do psychotropów - podobno bierzesz" - atakuje bezpardonowo młoda wokalistka.

Aleksandra Jabłonka skomentowała ten list krótko: "Nie dość, że utalentowana, to jeszcze elokwentna! Tak mnie się dziś oberwało za udostępnienie hitu internetu".

Patty potwierdza, że to ona jest autorką wiadomości. Jak wyjaśnia stek wyzwisk, jakim obrzuciła Alexandrę?

Autorka singla "Krzyk" przekonuje, że to ona pierwsza została obrażona.

"Z jedną 'artystką' jak widać mam na pieńku już od dawna... niestety panna nikt wybuchła wczoraj i napisała, co wiedziała, czyli nic... o moim wyglądzie (tak, zazdroszczę jej cycków, bo dla niej cycki są priorytetem, aby zaistnieć na wymarzonym portalu plotkarskim?), teraz się do tego nie przyznaje, ale niestety tak jest" - zaatakowała ponownie Patty.

"Nie będę mówić, jaka to 'artystka', bo jest mało znana, więc pewnie i tak się nikt nie przejmie, natomiast jak widać ona wyrywa sobie włosy z głowy i robi wszystko, żeby zaistnieć. Dlaczego wcześniej nic nie pisała i życzyła mi powodzenia?" - zastanawia się głośno Patty.

Co ciekawe, powyższy wpis Patty został po kilkunastu godzinach skasowany.

Zobacz występ Patty w "Dzień dobry TVN":

Dzień Dobry TVN/x-news

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Jabłonka | Aleksandra | Patty | Alexandra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy