Reklama

Patrycja Pająk uczy się śpiewać

Celebrytka Patrycja Pająk chce zostać piosenkarką i rozpoczęła pracę nad debiutancką płytą. Dotychczas 20-latka zajmowała się głównie modelingiem i pozowaniem do zdjęć dla tabloidów.

Tym razem Pająk postawiła spróbować swoich sił w branży muzycznej i zdradziła, że uczy się śpiewać oraz rapować. Prace związane z nagrywaniem albumu są obecnie w początkowej fazie. Fotomodelka nie ma zamiaru śpieszyć się z wydawaniem płyty.

Reklama

"Cały czas uczęszczam na lekcje wokalu. Oprócz tego piszę własne teksty. Jestem ciekawa, jak odbierze je mój zespół. Na tę chwilę nie mogę powiedzieć, kiedy pojawi się pierwszy singel oraz płyta. Nagram wszystko wtedy, kiedy będę na to gotowa" - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Patrycja Pająk.

Zdradza, że dostawała już wcześniej oferty nagrania płyty, jednak nie była przekonana co do tempa, w jakim ma to zrobić.

"Muzyka jest dla mnie bardzo ważna i chcę potraktować nowe wyzwanie poważnie. Nie będę robić niczego na 'odwal się'', bo już miałam propozycje, aby nagrać coś jak najszybciej. Teraz mam możliwość, żeby zrobić to od serca" - dodaje Pająk.

20-latka rozpoczęła już tworzenie tekstów do piosenek. Jak sama deklaruje, nie zamierza nikogo namawiać do przesłuchania jej debiutanckiego materiału.

"Staram się, aby każdy tekst mówił o czymś innym. Chcę, by moje wersy były bardzo emocjonalne i żeby moje piosenki też takie były. Nie zabraknie także zwariowanych utworów. Na pewno nikogo nie będę zmuszała do tego, aby słuchał mojej płyty" - mówi modelka.

Debiutancki materiał ma obfitować w niespodzianki. Jedną z nich ma być kompozycja, w której Pająk rapuje.

"Mogę zdradzić, że uczę się rapować. Chciałabym, aby jeden kawałek utrzymany był w czarnym klimacie. Cała płyta ma być zupełnie szalona, co będzie odzwierciedleniem mojej duszy. Każdy z artystów tak mówi, ale ta płyta naprawdę będzie nieprzewidywalna" - wyznaje Pająk.

20-latka sławę zdobyła po tym, jak jej były chłopak domagał się zwrotu pieniędzy za ufundowaną jej operację powiększania biustu. Pająk w 2013 roku miała okazję zagrać w teledysku nakręconym do utworu Pitbulla - "Spring Love 2013". W sieci można znaleźć jej wykonania piosenek Izy Lach i Lany del Ray.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Pająk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje