Reklama

Papierem toaletowym w Dodę!

Kolejny skandal w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie"!

Jak donosi "Super Express", podczas telewizyjnego show w stronę Dody poleciała... rolka papieru toaletowego rzucona - według tabloidu - przez fana Joli Rutowicz.

Reklama

Lecący od strony publiczności przedmiot w okamgnieniu dostrzega bokser Marcin Najman. Rzuca się jak tygrys, żeby złapać przedmiot, który ma trafić w jurorkę. Niestety, nie udaje mu się go chwycić... Rolka papieru leci w stronę Doroty i... na szczęście z impetem uderza w stół tuż przed nią - relacjonuje w iście sensacyjnym tonie "Super Express".

Kamery nie uchwyciły incydentu, pokazując w tym czasie ostatni występ Jolanty Rutowicz, która pożegnała się właśnie z programem. Gwiazdka "Big Brothera" nigdy nie darzyła sympatią Dody. Obie panie dawały temu upust tak w programie, jak i w kuluarach. Nikogo więc szczególnie nie dziwi, że to właśnie fani Rutowicz okazują się zamachowcami, którzy rzucili w Dodę rolką papieru - oskarża bulwarówka.

Incydent na łamach "Super Expressu" skomentował wspomniany Najman:

"Doda jako kobieta i artystka moim zdaniem zasługuje na największy szacunek. Dlatego ubolewam, że nie udało mi się złapać tego oszołoma, który chciał ją obrazić tym beznadziejnym podarkiem" - mówił.

"Przeprosiłem Dorotę za to, ponieważ sam siedziałem z fanami Joli. W mojej obecności nikt nie będzie obrażał kobiet. Doda na szczęście jest wyrozumiała i wybaczyła ten incydent" - dodał Najman.

Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | 'Gwiazdy' | Gwiazdy tańczą na lodzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje