Reklama

Nie wstydzi się Just 5

"Nie przeszkadza mi, że ludzie kojarzą mnie z Just 5. Nie wstydzę się tego" - komentuje Bartek Wrona.

Pamiętacie Just 5? Dziesięć lat temu pięciu nastolatków z tej grupy doprowadzało na koncertach do histerii tysiące dziewczyn. Bartek Wrona (25 l.), lider zespołu, chce wrócić na listy przebojów.

30 kwietnia na rynek trafi jego solowa płyta "25". Swego czasu okrzyknięty polskim Rickym Martinem, dziś Bartek, jest starszy i bardziej dojrzały. Czy po latach znowu zdobędzie serca fanek?

"Nie przeszkadza mi, że ludzie kojarzą mnie z Just 5. Nie wstydzę się tego" - stwierdza w rozmowie z "Super Expressem" wokalista.

A nowa płyta ma być pomostem pomiędzy tym, co było dziesięć lat temu, a tym, co się dzieje obecnie. Będą na niej piosenki, do których teksty napisał sam Bartek.

Reklama

"Przede wszystkim są o kobietach" - zdradza.

Wrona mówi, że planuje koncert pod hasłem "Wschód - Zachód", na którym zaśpiewa zarówno nowe piosenki z albumu "25", jak i stare przeboje Just 5 w nowych aranżacjach. Ale najpierw czeka go ostry trening.

"Po przerwie w koncertach, jaką sobie zafundowałem, nabrałem niestety trochę ciała i teraz muszę popracować nad sylwetką" - wyznaje.

W ramach walki ze zbędnymi kilogramami piosenkarz regularnie chodzi na basen, trenuje kick-boxing i biega.

"Czas wziąć się za siebie! Już niebawem lato i trzeba na plaży dobrze się prezentować. Poza tym jak promować płytę z taką okrąglutką buzią?!" - żartuje Bartek.

Czy chcielibyście powrotu Just 5 czy wolicie Bartka Wronę solo? Czekamy na Wasze komentarze i opinie!

Zobacz teledyski Bartka Wrony na stronach INTERIA.PL!

Super Express/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wrona | bartek | Bartek Wrona

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy