Reklama

Reklama

"Mistrza nie zatrzymasz": Sportowcy śpiewem pomagają dzieciom (teledysk)

Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk wspierający charytatywną akcję "Mistrza nie zatrzymasz - Sportowcy Dzieciom". W piosence śpiewają gwiazdy sportu takie jak m.in. Otylia Jędrzejczak, Dariusz Michalczewski, Przemysław Saleta i Piotr Reiss.

Inicjatorem całego przedsięwzięcia jest Tomasz Puzon Jamaki - wielokrotny mistrz karate, który do zrealizowania niecodziennego pomysłu pociągnął za sobą cenionych polskich sportowców i przyjaciół.

Wizytówką akcji jest piosenka wraz z teledyskiem "Mistrza nie zatrzymasz" skomponowana przez Roberta Madziarza (RobGitarnik) do słów poetki Małgorzaty Iżyńskiej, która promuje edycję akcji - Sportowcy Dzieciom. W przyszłości "Mistrza nie zatrzymasz" będzie wspierać wiele podobnych inicjatyw.

W teledysku występują m.in. Otylia Jędrzejczak, Dariusz Michalczewski, Przemysław Saleta, Jan Błachowicz, Albert Sosnowski, Jacek Wszoła, Piotr Małachowski, Andrzej Supron, Piotr Reiss i Marcin Urbaś.

Reklama

Celem akcji jest pomoc dzieciom szczególnie utalentowanym sportowo, które z różnych względów, niestety od nich niezależnych, takich jak trudna sytuacja finansowa lub rodzinna nie mogą w pełni rozwijać swoich uzdolnień i pasji.

"Chcemy obudzić świadomość, że aktywne uprawianie sportu nie tylko buduje sprawność fizyczną, ale kreuje osobowość, uczy systematyczności, ciężkiej pracy w dążeniu do wytyczonego celu i ... nie zniechęcania się do dalszych działań kiedy nadchodzi czas porażki. Rozwijanie tych cech u dzieci jest bardzo ważne, ponieważ stanowią one klucz do sukcesu w dorosłym życiu" - piszą pomysłodawcy.

Zobacz teledysk "Mistrza nie zatrzymasz":

Sprawdź tekst utworu w serwisie Tekściory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama