Reklama

Markowska: Tata się ze mnie nabija

Patrycja Markowska nominowana jest do Telekamery 2011 w kategorii "Muzyka". Wokalistka będzie rywalizować m.in. ze swoim ojcem, Grzegorzem Markowskim.

- Przyznam się z ręką na sercu, że gdy usłyszałam o nominacji, byłam bardzo zdziwiona. Rzadko jestem nominowana do nagród i przyzwyczaiłam się już do tego - śmieje się Patrycja Markowska w rozmowie z INTERIA.PL.

Reklama

- To bardzo miłe wyróżnienie. Mogłabym obchodzić w tym roku 10-lecie pracy scenicznej. Skończyłam 30 lat i to jest fajna nagroda za te 10 lat pracy - podkreśla wokalistka.

Markowska uważa za wielki pech fakt, że musi konkurować z tatą.

- Jestem nominowana wśród cudownych artystów, w tym jest również Grzegorz Markowski. Teraz tata się ze mnie nabija: "I tak z tobą wygram". Tak sobie żartujemy w domu - opowiada wokalistka.

Przypomnijmy - do Telekamery 2011 w kategorii "Muzyka" nominowani są: Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, De Mono, Grzegorz Markowski & Ryszard Sygitowicz i Patrycja Markowska.

Laureatów Telekamer poznamy 7 lutego 2011 roku podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Teatrze Polskim w Warszawie. Uroczystość transmitować będzie bezpośrednio TVP2.

Przypomnijmy, że głosować można tylko do 4 stycznia 2011 roku.

Jeśli chcesz poznać zasady głosowania kliknij tutaj.

Czytelnicy "Tele Tygodnia" mogą oddawać głosy na ulubione gwiazdy i programy telewizyjne za pomocą SMS-ów oraz na kartkach załączanych do "Tele Tygodnia".

Głosowanie internetowe odbywa się na stronie www.telekamery.pl.

Zobacz nasz raport specjalny poświęcony Telekamerom 2011!

Zobacz teledyski Patrycji Markowskiej na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje