Reklama

Marina podbija internet

W sieci pojawił się debiutancki singel 20-letniej wokalistki Mariny Łuczenko, reklamowanej jako "nowa Doda". Pojawiły się także porównania do Lady GaGi i klubowej odsłony Agnieszki Chylińskiej, a także wschodzącej gwiazdki z Ameryki - Ke$hy.

Pamiętana z siódmej edycji "Tańca z gwiazdami" Marina Łuczenko to nowa podopieczna Mai Sablewskiej, do niedawna menedżerki Dody. Głośno się plotkuje, że Doda zakończyła współpracę z Sablewską właśnie przez to, że ta zaczęła zajmować się także Mariną. Młoda wokalistka już zaczyna podbijać plotkarskie serwisy, które prześcigają się w publikacjach jej najnowszych zdjęć.

Reklama

W sieci pojawił się utwór "Glam Pop", który zapowiada szykowany na koniec marca debiutancki album o takim samym tytule. Posłuchaj:

Szybko pojawiły się głosy, że "Glam Pop" mocno przypomina przebój "Tik Tok" 22-letniej wokalistki o pseudonimie Ke$ha. Sprawdźcie sami:

"Marina ma niezwykły talent i nieprzeciętną osobowość. Mamy w planach kilka projektów, ale na razie nie mogę zdradzić szczegółów. Zapewniam jednak, że o Marinie będzie niebawem głośno" - mówiła niedawno w "Fakcie" Maja Sablewska.

"Chcę zaprezentować nowy kierunek muzyczny. To glam pop, czyli muzyka popowa dla wszystkich, ale na najwyższym poziomie" - dodała w tabloidzie pochodząca z Ukrainy Marina.

Obecnie występuje gościnnie w teatrze Buffo i serialu "39 i pół".

Posłuchaj piosenek Mariny Łuczenko w serwisie Muzzo.pl.

Czytaj także:

Dlaczego Doda rozstała się z Mają?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: "Nowa" Doda | W Sieci | internet | Mariny Łuczenko | marina | Marina Łuczenko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje