Reklama

Reklama

Małgorzata Ostrowska zaczyna narciarski sezon

Wokalistka Małgorzata Ostrowska jedzie w austriackie Alpy. Tam będzie śpiewać, jeździć na nartach i piec kiełbaski przy ognisku, bowiem w sobotę (30 kwietnia) rozpoczyna się "The Polish Pow(d)er Week in Hintertux".

Na stokach lodowca Hintertux w Tyrolu, głównym górskim regionie turystycznym Austrii, Polacy kochający jazdę na nartach, postanowili przedłużyć sobie zimę. Od 30 kwietnia do 7 maja - trwać będzie tam bowiem jedenasta edycja "The Polish Pow(d)er Week in Hintertux".

Na tej promującej polską kulturę imprezie nie zabraknie muzyki. Z koncertami wybierają się tam bowiem polskie gwiazdy: Golden Life, Cree oraz Małgorzata Ostrowska, która... postanowiła nauczyć się w końcu jazdy na nartach.

"Będę tam pierwszy raz. Nigdy nie jeździłam na nartach, ale właśnie teraz zamierzam się nauczyć szusowania. Mam już wypożyczone buty, kijki i narty oraz umówionych instruktorów. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze" - powiedziała PAP Life Ostrowska.

Reklama

Jednocześnie przyznała, że nie lubi zimy i toleruje ją dopiero od czasu, gdy zamieszkała za miastem. "Tam śnieg jest naprawdę biały i puszysty, ale mimo to wolę wyjechać zimą do ciepłych krajów" - dodaje.

A wiosną? Wokalistka twierdzi, że wypad na narty o tej porze roku wydaje się propozycją wręcz idealną.

"Z chęcią wyjadę na tydzień w miejsce, w którym na dole będzie ciepło, a na górze śnieg. Taka sytuacja jest idealna w taką pogodę, jaką mamy dzisiaj" - mówi Ostrowska.

Podczas "The Polish Pow(d)er Week in Hintertux" w Tyrolu będzie można m.in. bezpłatnie testować sprzęt zimowy na sezon 2011/2012, wystartować w "Zawodach o Puchar Świstaka" oraz uprawiać nordic walking.

Zobacz teledyski Małgorzaty Ostrowskiej na stronach INTERIA.PL.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL