Reklama

Magda Steczkowska: 0:1 dla niej

Kobiece spojrzenie na Euro - tak reklamowana jest piosenka "0:1 dla niej" w wykonaniu Magdy Steczkowskiej i grupy Indigo. W teledysku występują m.in. byli piłkarze Tomasz Iwan i Piotr Świerczewski.

- Już kombinuję co by tu zrobić na czas Euro, żeby nie siedzieć w domu. Muszę sobie znaleźć jakiś kącik, żeby to przetrwać - mówi INTERIA.PL Magda Steczkowska.

Reklama

- Kobiety kochają piłkarzy, kobiety często twierdzą tylko, że piłka ich zupełnie nie interesuje, ale wiadomo, że piłka przyciąga nie tylko płeć męską - podkreśla Tomasz Iwan.

- Kochani mężczyźni, pamiętajcie o tym, że czas Euro to nie tylko piłka nożna, ale też wasze cudowne, niepowtarzalne kobiety, które bardzo za wami tęsknią. Posłuchajcie piosenki i weźcie ją sobie do serca - apeluje Magda Steczkowska.

Z jej zdaniem zgadzają się koleżanki dziennikarki i prezenterki telewizyjne, które gościnnie pojawiły się w klipie: Beata Tadla (do niedawna TVN24), Klaudia Carlos i Agata Konarska ("Kawa czy herbata?" w TVP1), aktorka Karolina Gorczyca czy aktorka, wokalistka i prezenterka Ada Fijał.

W utworze z płyty "Pełnia" Magda Steczkowska śpiewa o piłce nożnej: "Za jakie grzechy muszę teraz tak z nią męczyć się/ ona tu rządzi, ty już zawsze za nią będziesz biegł".

Zobacz teledysk "0:1 dla niej":

Sprawdź tekst piosenki "0:1 dla niej" w serwisie Teksciory.pl!

Zobacz teledyski Magdy & Indigo na stronach INTERIA.PL!

Stadion blondynek - raport specjalny o Euro 2012 kobiecym okiem

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje