Reklama

Madonna zaskakuje: Wiem, kim są iluminaci!

Królowa popu nie przestaje zaskakiwać. Madonna zaprzeczyła, że jej utwór "Illuminati" dotyczy jej uczestnictwa w tajemniczej grupie, jednak oświadczyła, że wie, kto do niej należy.

Utwór "Illuminati" wyciekł pod koniec 2014 roku i od razu wzbudził sporo emocji. W całym zamieszaniu nie chodziło tylko o nowy materiał Madonny, która udostępnienie swoich utworów nazwała gwałtem artystycznym. Niektórzy w nowym utworze dopatrywali się powiązań artystki z organizacją, mającą rządzić potajemnie światem.

Reklama

Fani teorii spiskowych doszukali się w tekście piosenki nawiązań do wszystkowidzącego oka (które ma być symbolem iluminatów), NWO (nowy światowy porządek, do którego dąży organizacja), prezydenta USA Baracka Obamy (który uznawany jest przez wielu nie tylko za reptaliana, ale i za iluminatę) oraz celebrytów, którzy uznawani są w pewnym gronie za członków Zakonu Iluminatów.

Madonna w wywiadzie dla "Rolling Stone" jednak zaprzeczyła wszelakim rewelacjom na temat jej powiązań z iluminatami. Jednak oświadczyła, że wie, kto tak naprawdę należy do sekretnej organizacji. Stwierdziła ona, że byli nimi filozofowie, uczeni i artyści, żyjący w ciężkich czasach przed epoką Oświecenia. Dodała również, że "byli to potężni ludzie, gdyż potrafili inspirować innych".

Tymi słowami na pewno królowa popu rozczarowała sporą grupę osób, liczących na konkretne nazwiska. Wśród celebrytów iluminatami mają być m.in. Jay Z, Beyonce, Kanye West, Katy Perry oraz Lady Gaga.

Wokalistka przygotowuje się do wydania kolejnego albumu "Rebel Heart". Premiera zaplanowana jest na 10 marca. Do tej pory poznaliśmy sześć utworów z nowej płyty (wśród nich znalazł się singel "Living For Love").

Za produkcję utworu "Illuminati" odpowiedzialny jest Kanye West. Na płytę zaproszeni zostali również Nicki Minaj, Diplo oraz Avicii.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Madonna | Kanye West

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje