Reklama

Reklama

Madonna: Nigdy nie pracowałam tak ciężko

Królową popu całkowicie pochłonęły przygotowania do światowego tournee, które zainauguruje 29 maja w Tel Awiwie. "Jeszcze nigdy nie pracowałam tak ciężko" - mówi Madonna i przyznaje, że jest coraz bardziej przerażona zbliżającymi się koncertami.

Nowe tournee artystki "The Madonna 2012 World Tour" to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku. Gwiazda zamierza spędzić w trasie pół roku, a cykl koncertów ma być największy i najbardziej zaskakujący w jej karierze.

Prace nad występami ruszyły pełną parą. Madonna daje z siebie wszystko, by koncerty wywarły na fanach wielkie wrażenie. W przygotowaniach nie przeszkodził piosenkarce nawet złamany podczas jednej z prób palec.

"Muszę powiedzieć, że występuję od ponad 25 lat i jeszcze nigdy nie pracowałam tak ciężko i nie byłam tak skrupulatna" - powiedziała Madonna w rozmowie z magazynem "The Sun". "Nigdy nie byłam też przerażona tak jak teraz" - dodała.

Gwiazda jest perfekcjonistką, dlatego równolegle pracuje nad kondycją, która jest niezbędna podczas występów. Poza treningami na scenie, skupia się nad ćwiczeniami cardio oraz pilatesem połączonym z cardio striptease. "Chcę, żeby show było jak najbardziej spektakularne. Powinno być ucztą dla oczu i uszu" - zapowiedziała Madonna.

Reklama

Pierwszy koncert Madonny w ramach tournee "The Madonna 2012 World Tour", które promuje najnowszy album "MDNA", odbędzie się 29 maja w drugim pod względem wielkości mieście Izraela, Tel Awiwie. Trasa wokalistki obejmie hale, stadiony oraz specjalne imprezy. Madonna powróci również do Południowej Ameryki i Australii, gdzie nie występowała od 20 lat. W trakcie tournee Madonna zawita do 26 europejskich miast, w tym do Londynu, Paryża, Mediolanu, Berlina a także - 1 sierpnia - do Warszawy.

Zobacz rozerotyzowany teledysk do "Girl Gone Wild":


Czytaj także:

Krytycy niejednogłośni w ocenach "MDNA"

"Historia pewnej miłości" - przeczytaj wywiad z Madonną!

Zobacz więcej klipów Madonny na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje