Reklama

Reklama

Madonna chce przeprowadzić się do Rzymu

Królowa pop Madonna jest zauroczona Rzymem i planuje kupić tam sobie mieszkanie. Nie wyklucza nawet, że przeprowadzi się do stolicy Włoch na stałe.

Jedna z najbardziej znanych piosenkarek ma już mieszkania w Los Angeles, Nowym Jorku i Londynie. Ale już rozpoczęła szukanie nowego, luksusowego lokum w Rzymie. Do wyboru ma m.in. willę Aventin i penthouse w samym centrum. Nie wiadomo czy na któreś z nich się zdecyduje.

Na razie całej sprawy nie chce komentować, a doświadczenie mówi, że jak Madonna milczy, coś jest na rzeczy.

Wiadomo nie od dziś, że jest mocno z Włochami związana emocjonalnie. W 2009 roku przekazała nawet pół miliona dolarów na odbudowę Abruzzo po trzęsieniu ziemi. Poza tym publicznie bardzo często komentuje sprawy związane bezpośrednio z Italią.

Reklama

Ostatnio jak Madonna występowała w Rzymie wzbudziła niesmak niektórych fanów, bo bezpardonowo pokazała na scenie swoją pupę. Wzbudziło to wiele kontrowersji, ale królowa pop... nie za bardzo się tym przejęła.

Tymczasem w naszym konkursie możecie wygrać książkę "Madonna. Królowa muzyki pop" - najnowszą, obfitującą w pikantne szczegóły biografię słynnej piosenkarki.

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: "Czy uważasz, że Madonna zasługuje na miano Królowej muzyki POP? Odpowiedź uzasadnij" i wyślecie SMS pod numer 7271 o treści "MUZYKA.odpowiedź na pytanie" np. "MUZYKA.Tak, ponieważ nie ma innych kandydatek do tronu".

Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT. Konkurs przeznaczony dla abonentów wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Czytaj także:

Francuzi zwyzywali Madonnę

Madonna w Warszawie - sprawdź raport specjalny!

Zobacz teledyski Madonny na stronach INTERIA/PL!

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nie | Madonna | Rzym | dom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje