Reklama

Łukasz Zagrobelny z orkiestrą. Zobacz

18 marca ukaże się najnowsza płyta Łukasza Zagroblenego - "Symfonicznie". U nas możecie zobaczyć materiał z powstawania tego albumu.

"Symfonicznie" to zapis koncertu, który odbył się we wrześniu 2012 roku w studiu koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego. Łukaszowi towarzyszyła tego wieczoru Polska Orkiestra Radiowa pod dyrekcją Tomasza Filipczaka.

Reklama

Koncert był nagrodą od Programu Pierwszego Polskiego Radia, jaką na ostatnim festiwalu w Opolu zdobyła piosenka Łukasza "Ja tu zostaję".

Wokalista sam wybrał utwory na ten wieczór, sięgając zarówno po najbardziej popularne, jak i po takie, które nigdy nie były grane w radiu i rzadko na koncertach, ale jego zdaniem mogłyby zabłysnąć w nowej, symfonicznej oprawie. "Życie na czekanie", "Nieprawda" , "Jeszcze o nas", "U mnie maj" oraz nagrodzona piosenka "Ja tu zostaję" to tylko część z nich.

Na scenie pojawili się również wyjątkowi dla Łukasza goście: Grażyna Łobaszewska, Natalia Kukulska i Karolina Kozak.

"Nawet nie myślałem, że jestem już gotowy, żeby nagrać moje piosenki z orkiestrą. Myślę, że taka płyta to ważna pozycja w dyskografii każdego artysty i chyba każdy wokalista marzy o nagraniu takiego właśnie albumu" - mówi Łukasz Zagrobelny.

Zobacz teledyski Łukasza Zagrobelnego na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje