Reklama

Lance Bass ma wsparcie Buzza Aldrina

Lance Bass, amerykański wokalista pop i członek grupy 'N Sync, wciąż przygotowuje się do planowanego na październik lotu w kosmos. W tych dość nerwowych chwilach, związanych z finansową stroną lotu, swoje wyrazy poparcia dla jego starań wyraził Buzz Aldrin, legendarny amerykański astronauta, który odwiedził go w Kosmicznym Miasteczku pod Moskwą.

Aldrin i jego żona Lois pojawili się w Moskwie, aby dodać Lance'owi otuchy. Buzz był uczestnikiem pierwszego, historycznego lotu na Księżyc. Jako członek załogi statku Apollo 11, był drugim człowiekiem, który postawił na nim nogę. Jak się okazało, pragnienia członka 'N Sync są w pewien sposób powiązane z tym faktem.

Reklama

"Jego ojciec i dziadek byli na Przylądku Kennedy'ego, kiedy startował Apollo 11. Lance'a nie było wtedy jeszcze na świecie, ale chyba w jakiś sposób dotarło to do niego w genach" - powiedział Buzz Aldrin.

Jeżeli nic nagłego się nie wydarzy, to w październiku Lance Bass wspólnie z belgijsko-rosyjską załogą poleci na stację kosmiczną "Mir". Będzie tym samym pierwszą gwiazdą świata rozrywki, której udało się na chwilę opuścić naszą planetę.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 'N Sync | Buzz Aldrin | bass | Lance Bass

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje