Reklama

Internauci wyśmiewają przebój celebrytki

Do internetu trafił już debiutancki singel amerykańskiej gwiazdy telewizyjnej Kim Kardashian. Piosenka "Jam (Turn It Up)" spotkała się z krytycznym przyjęciem internautów.

Utwór "Jam (Turn It Up)" wyprodukowali spece od przebojów: The-Dream i Tricky Stewart. Ponoć to właśnie The Dream, oraz cały zastęp gwiazd muzycznych, z piosenkarką Ciarą i raperem Kanye Westem na czele, namówili Kim Kardashian do nagrania utworu.

Reklama

Celebrytka zaznacza, że nie ma w planach nagrania płyty długogrającej, a "Jam (Turn It Up)" ma być jednorazowym wyskokiem. Dodajmy, że połowa zysków ze sprzedaży singla zostanie przekazana na cele charytatywne.

"Oddamy te pieniądze fundacji zajmującej się walką z rakiem. Ta piosenka to nic poważnego, ale za to nagrana w bardzo szczytnym celu" - zaznacza Kim Kardashian w rozmowie z magazynem "Billboard".

Właśnie ten argument został przytoczony przez jednego z fanów, który starał się bronić piosenki gwiazdy przed krytycznymi opiniami innych internautów. A te negatywne przeważają.

"To jakiś śmieć. Muzyka dla 11-letnich dziewczynek" - napisał jeden z użytkowników sieci.

"Ten utwór pokazuje, że przemysł muzyczny jest do d***. A najsmutniejsze jest to, że o muzyce tego beztalencia (o ile można to nazwać muzyką) mówi się więcej, niż o prawdziwych artystach" - to kolejny z komentarzy.

"Chyba zaśpiewała po raz pierwszy w życiu. Nie mam racji?" - pyta inny internauta.

Czy piosenka "Jam (Turn It Up)" Kim Kardashian jest rzeczywiście aż tak zła, możecie przekonać się sami:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 'Gwiazdy' | kim | Kim Kardashian | internauci | celebrytki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje