Reklama

Idina Menzel zaliczyła wpadkę na sylwestrowym koncercie

Ostatni występ wokalistki w 2014 roku w Nowym Jorku miał być zwieńczeniem dobrego roku jaki zaliczyła gwiazda. Nie wszystko poszło jednak po myśli Menzel.

Najważniejszym punktem całego występu Idiny miało być wykonanie przeboju "Let It Go" z filmu "Kraina Lodu". Wokalistka zaprezentowała się jednak nie do końca tak jak spodziewali się tego fani.

Reklama

W kulminacyjnym momencie Menzel mocno zafałszowała, wprowadzając w konfuzję publiczność na Time Square oraz Internautów. Ci od razu rzucili się do komentowania całego zajścia.

"To był najgorszy występ profesjonalnej wokalistki, jaki kiedykolwiek słyszałem. Normalnie jesteś super, ale teraz nie wiem co się stało. Ostatni wysoki dźwięk był straszny" - skomentowała jedna z osób na Twitterze.

Czy ja przed chwilą usłyszałam Idinę Menzel? Ona po prostu zaczęła krzyczeć w momencie gdy śpiewała "Let It Go" - napisał kolejny Internauta.

Wielu fanów żartowało także, że na scenie pojawiła się nie Idina Menzel, a "Adele Dazeem" (tak wokalistkę nazwał John Travolta w trakcie Oscarów w 2014 roku).

"To nie Idina śpiewała, to jej zła bliźniaczka Adele Dazeem." "Zakontraktowali Idinę, a dostalie Adelę Dazeem" - śmiali się komentujący.

Niektórzy próbowali tłumaczyć Idinę: "Przed chwilą obejrzałam kolejne wideo, w którym Idina uderzyła w wysokie tony. Myślę, że po prostu przeszkodziło jej zimno".

Wielu fanów wzięło bezwarunkowo wokalistkę w obronę i chwaląc ją za jak najlepsze wykonanie własnego utworu.

Na Twitterze odpowiedziała również sama zainteresowana, wrzucając fragment niedawnego wywiadu. Wyjaśniła ona, że jako perfekcjonistce trudno było jej zaakceptować fakt, że jej występy nie są idealne. Dlatego też stara się trafiać przynajmniej w 75 procent dźwięków. Dodała także, iż śpiew to nie tylko wyłapywanie wysokich dźwięków. To także nie gubienie melodii, szczerość oraz kontakt z publicznością. Menzel tym fragmentem dała do zrozumienia, że nie ma sobie nic do zarzucenia, gdyż stara się wszystko robić jak najlepiej.

Po takiej odpowiedzi młodej wokalistki większość krytyków odpuściła dalsze naśmiewanie się, powiększyła się za to grupa obrońców Idiny.

Przypomnijmy, że utwór "Let It Go" był jednym z najpopularniejszych numerów 2014 roku. Dzięki niemu Idina Menzel zdobyła również Oscara za najlepszą piosenkę do filmu. Bardzo możliwe, że wokalistkę usłyszymy również w kolejnej części "Krainy Lodu".

Zobacz wykonanie "Let It Go" z koncertu w Nowym Jorku oraz przeróbki Internautów:
Zobacz również oryginalne wykonanie "Let It Go":

Sprawdź tekst "Let It Go" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Idina Menzel | Kraina lodu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje