Reklama

Ich Troje: Ostra jazda po Berlinie

"We play in team" to nowa piosenka grupy Ich Troje, z którą zespół Michała Wiśniewskiego weźmie udział w konkursie "Polski Hit Lata 2008" podczas Sopot Hit Festiwal (8-9 sierpnia).

Ich Troje to jedyny wykonawca (spośród 15 uczestniczących w konkursie), który nie ma jeszcze teledysku.

Reklama

"Singiel ukaże się w poniedziałek a my nadal w d ... Powód: Kasa ... Jest ale jej nie ma :-) Ale znalazła się..." - relacjonuje na oficjalnej stronie zespołu Michał Wiśniewski.

Wokalista zdradził, że budżet w wysokości 120 tys. zł pozwoli im na realizację klipu w Berlinie, choć w planach był Londyn i Warszawa.

"I tak jak przystało na "dance-owy" zespół :-) nagrywamy klipa w Berlinie :-). Scenariusz Gramy w tej samej drużynie jest prosty jak drut. Jak i przesłanie utworu słowno-muzycznego ... Zdradzę tylko, że prócz pokera w teledysku pojawi się ostra jazda po wielopoziomowych parkingach i ulicach Berlina" - zapowiada Wiśniewski.

Piosenka "We play in team" pochodzi z przygotowywanej płyty "Ósmy pasażer Nostromo". Premierę albumu wyznaczono na 8 sierpnia.

"Ten kawałek jest zupełnie niereprezentatywny dla płyty - ale jest w nim coś co nas kręci ... ta inność ! Wydaje mi się, że to będzie naprawdę fajne doświadczenie :-) Takie inne ..." - mówi Michał Wiśniewski.

Zobacz teledyski Ich Troje na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | W.E. | hit lata | nowa piosenka | team | piosenka | jazda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje