Reklama

Ich Troje: Kierunek Niemcy

W związku z coraz większymi sukcesami jakie odnosi grupa Ich Troje na naszym rodzimym rynku, wytwórnia Universal prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie wydania nowego albumu zespołu Michała Wiśniewskiego w Niemczech. Zanim jednak to nastąpi na rynku muzycznym naszych zachodnich sąsiadów pojawi się najpierw singel Ich Troje.

- Mówienie o wydaniu płyty w Niemczech jest jeszcze przedwczesne. Na pewno przed wakacjami pojawi się singel. To od jego powodzenia będzie tak naprawdę zależeć los całego przedsięwzięcia - powiedział w rozmowie z INTERIA.PL Maciek Durczak, menedżer Ich Troje.

Reklama

Jak na razie nie wiadomo jaka piosenka będzie "reklamować" Ich Troje w Niemczech. Szefowie firmy Universal wpadli na pomysł, aby było to - oprócz utworu z nowej płyty grupy Michała Wiśniewskiego, która ukaże się 24 czerwca - wspólne nagranie z formacją Apocalyptica.

- Rzeczywiście pojawił się taki pomysł. Ze strony wytwórni mamy "zielone światło" i będziemy się nad tym zastanawiać. Obecnie mamy na głowie jeszcze sporą ilość koncertów, dlatego sprawą tą zajmiemy się w lutym. Na razie jest to luźna koncepcja, którą musimy rozważyć i dopiero wtedy będzie można mówić o szczegółach - dodał menedżer Ich Troje.

Na omawianie kwestii współpracy z fińskim tercetem (niedawno grupę opuścił Max Lilja) przyjdzie czas po 16 lutego, kiedy to Justyna Majkowska, Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa zajmą się nagrywaniem swego kolejnego albumu.

Jak obiecują, na swojej internetowej stronie do końca lutego umieszczą robocze tytuły piosenek, w marcu i kwietniu pojawią się tam ich teksty, a na przełomie kwietnia i maja fani zespołu będą już mogli usłyszeć fragmenty gotowych kompozycji.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | kierunek | Niemcy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje