Reklama

Honey ostro o polskich celebrytach

Młoda wokalistka Honorata 'Honey' Skarbek rozprawia się z "gwiazdami ścianek" na show-biznesowych bankietach.

Na blogu piosenkarki Honoraty 'Honey' Skarbek (20 l.) pojawił się wpis, w którym wokalistka kpi z polskich gwiazd, które - jak to ujęła - "biją ściankowe rekordy", czyli dają się fotografować przy makietach z logiem sponsorów bankietów.

Reklama

Sama Honey zapewnia, że zaprzestała uczestniczenia w tego typu imprezach. Wyjątek robi tylko dla przyjęć branżowych.

"Jak zapewne mogliście zauważyć od ponad roku, konsekwentnie nie pojawiam się na żadnych imprezach medialnych, których tematyka odbiega od muzyki. W tym roku mogliście zobaczyć mnie tylko na festiwalach, rozdaniach muzycznych nagród czy ogłoszeń nominacji do nich" - czytamy.

"Z perspektywy czasu sama przestałam poważnie postrzegać osoby bijące ściankowe rekordy. Swego czasu sama poszłam na kilka bezsensownych imprez, których tematyka w ogóle mnie nie interesowała, ale myślałam, że tak trzeba. Byłam świeżynką w tym biznesie, nie wiedziałam co powinnam robić, a czego nie. Każdy popełnia błędy, szczególnie kiedy ma się naście lat" - wspomina.

"Nigdy w życiu moim celem nie były blaski fleszy. Uważam to za próżne i bezcelowe - szczególnie w naszym kraju i w naszym show-biznesie. Myślę, że ranga osób zaliczających kilka imprez w tygodniu spada bardzo nisko" - oceniła młoda piosenkarka.

Kogo Honey miała na myśli mówiąc o "osobach bijących ściankowe rekordy" i "zaliczających kilka imprez w tygodniu"? Czekamy na Wasze opinie i komentarze!

Zobacz klip Honey do utworu "No One":

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Honorata Skarbek | Honey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje