Reklama

Reklama

Goya: Lampy zamiast szafek

"W zasięgu twojego wzroku" - śpiewa Magda Wójcik na nowym singlu grupy Goya. Wokalistka w zasięgu wzroku ma najczęściej gitarzystę Grzegorza Jędracha, który jest jej partnerem nie tylko na scenie, ale także w życiu prywatnym.

"Cały czas żyjemy pracą i rozmawiamy o niej. Muzyka towarzyszy nam non stop - albo ją tworzymy, albo jej słuchamy. Nie wyobrażamy sobie innego życia" - zwierza się "Super Expressowi" Magda Wójcik.

Zapewnia, że nie przenoszą konfliktów z pracy do domu.

"To, że razem pracujemy, jest zaletą, nie przeszkodą. My się po prostu rozumiemy. Nie wiem, czy ktoś niezwiązany z tym zawodem zrozumiałby, że zamiast sukienki trzeba kupić wzmacniacz albo nową gitarę" - tłumaczy wokalistka.

Zdarza się także, że plany dotyczące domu muszą ustąpić planom zawodowym.

Reklama

"Mieliśmy z Grześkiem odłożone pieniądze na zakup nowych szafek do kuchni. Jednak nie kupiliśmy ich, bo zamiast szafek opłaciliśmy lampy. Mnie nie było z tego powodu przykro, bo wiem, że to dobra inwestycja" - przekonuje wokalistka.

Na razie Magda i Grzegorz skoncentrowali się na działalności artystycznej.

"Zajęliśmy się pracą i teraz poświęcamy się jej całkowicie. Długo czekaliśmy na moment takiej swobody twórczej, jaką teraz mamy, i chcemy się nią nacieszyć. To nie jest najlepszy moment na dziecko" - podkreśla Magda Wójcik.

Dodajmy, że "W zasięgu twojego wzroku" zapowiada czwartą płytę "Horyzont zdarzeń".

Zobacz teledyski grupy Goya na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL/Super Express
Dowiedz się więcej na temat: Lampe | wokalistka | muzyka | wójcik | magda | lampy | Goya

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje