Ekstrawagancki występ Madonny

Koncert Madonny w przerwie meczu o Super Bowl był nie mniejszym widowiskiem, niż sam finał amerykańskiej ligi futbolowej.

Występy artystów w przerwie finałowego meczu amerykańskiej ligi futbolowej NFL o Super Bowl to już tradycja. Organizatorzy zapraszają największe gwiazdy muzyki, a te chętnie przyjmują ofertę. Mecze Super Bowl oglądają bowiem setki milionów telewidzów na całym świecie.

W tym roku organizatorzy zaprosili Madonnę. Gwiazda pop rozpoczęła 12-minutowy recital wielkim przebojem sprzed lat - piosenką "Vogue". Madonna wykonała utwór siedząc na potężnym złotym tronie, który był ciągnięty przez armię tancerzy przebranych za gladiatorów.

W kolejnym utworze, którym był singel "Music", piosenkarce towarzyszył taneczny zespół LMFAO. Wraz z duetem gwiazda wykonała przeboje LMFAO: "Sexy & I Know It" oraz "Party Rock Anthem".

Później przyszedł czas na najnowszy przebój wokalistki "Give Me All Your Luvin'". Madonnę na stadionie Lucas Oil Stadium w Indianapolis wspierały wokalistka M.I.A. i raperka Nicki Minaj.

W finale spektakularnego show publiczność na stadionie i miliony widzów przed telewizorami zobaczyło wykonanie "Express Yourself" z gościnnym udziałem wokalisty Cee Lo Greena oraz słynne "Like A Prayer". W tej ostatniej piosence Madonnie towarzyszył 80-osobowy chór.

Dodajmy, że mecz wygrali New York Giants, którzy pokonali New England Patriots 21:17