Reklama

Córka Madonny idzie na studia

Amerykańską legendę pop Madonnę rozpiera rodzicielska duma. Powód? Jej najstarsza córka Lourdes Maria zdecydowała się pójść w jej ślady i podjąć studia na wydziale muzyki, teatru i tańca Uniwersytetu w Michigan.

Wybór uczelni nie pozostawia wątpliwości - 17-letnia Lourdes Maria, która dopiero przed kilkoma dniami ukończyła prestiżową nowojorską szkołę średnią im. Fiorella H. LaGuardii, poważnie myśli o zajęciu w przyszłości miejsca swej słynnej mamy w branży rozrywkowej.

Reklama

Madonna nie posiada się ze szczęścia nie tylko dlatego, że jej córka wybrała jej dawną Alma Mater. Królowa pop rada jest z faktu, że Lola, jak ją pieszczotliwie nazywa, nie zdecydowała się na drogę na skróty i najpierw chce zdobyć solidne wykształcenie, a dopiero potem wielką sławę.

Lourdes nie śmie wypominać matce, że ta rzuciła studia na Uniwersytecie w Michigan po kilku semestrach na rzecz kariery muzycznej w Nowym Jorku.

Lola, choć wciąż czeka na swój debiut w show-biznesie, już teraz nazywana jest w amerykańskiej prasie mini-Madonną. Dziewczyna jest nie tylko łudząco podobna do matki - odziedziczyła po niej także ogromne pokłady ambicji i nieposkromioną pewność siebie. Nie brakuje jej także talentu muzycznego oraz wyczucia stylu, z czego skwapliwie korzysta sama Madonna.

Królowa pop zaprasza okazyjnie córkę do wspólnych występów na scenie czy nagrań w studiu, powierzyła jej również rolę projektantki odzieży dla nastolatek pod szyldem stworzonej przez siebie marki Material Girl.

Zobacz teledyski Madonny na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Madonna | córka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje