Reklama

Britney Spears: Nawet Michael Jackson...

Znany dziennikarz radiowy Carson Daly jest zbulwersowany żądaniami menedżerów Britney Spears. Z tego powodu wywiad prezentera z gwiazdą pop nie doszedł do skutku.

Britney Spears, która obecnie promuje najnowszy album "Femme Fatale", miała spotkać się z dziennikarzem i porozmawiać o wydanej właśnie płycie. Wywiad nie doszedł do skutku, ponieważ Carson Daly nie zgodził się na żądania przedstawicieli gwiazdy.

Reklama

Prezenter za pośrednictwem Twittera ujawnił, że jest "zaszokowany niemożliwością przeprowadzenia normalnego wywiadu".

"Powiedziano mi właśnie, że mój radiowy wywiad z Britney Spears musi zostać wcześniej nagrany, a następnie przedstawiony do akceptacji jej menedżerom, zanim puszczę go na antenie. Pi***yć to!" - oburza się dziennikarz.

"Nigdy nie spotkałem się z takimi restrykcyjnymi wymaganiami. Nawet kiedy rozmawiałem z Michaelem Jacksonem, nie spotkało mnie coś podobnego. To szaleństwo" - kontynuuje Daly.

"To dla mnie szok, że jej menedżment nie pozwala jej na normalny wywiad. Ona pewnie nawet o tym nic nie wie. Znam ją i wspieram odkąd miała 15 lat. Ta sprawa nie ma nic wspólnego z nią. To tylko jej ludzie" - zakończył zbulwersowany prezenter radiowy.

Zobacz teledyski Britney Spears na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama