Reklama

"Bitwa na głosy": Natasza pojawi się z mężem

Nataszy Urbańskiej na castingu do programu "Bitwa na głosy" będzie towarzyszył mąż - Janusz Józefowicz. Razem wybiorą 16-osobową drużynę, która będzie reprezentować Warszawę.

Natasza przesłucha warszawiaków w środę, 26 stycznia. Do tej pory odbyły się już castingi w Gdyni (zespół Macieja Miecznikowskiego) i w Katowicach (drużyna Piotra Kupichy).

Reklama

Czy uczestnicy castingu powinni obawiać się wyjątkowo wymagającego reżysera i choreografa? Tego dowiemy się już niebawem. Można się jednak spodziewać, że znany ze swej surowości Józefowicz, będzie aktywnie uczestniczył w przygotowaniach do każdego odcinka z udziałem Nataszy i jej "podopiecznych".

Twórcy programu zapraszają na przesłuchania osoby uzdolnione muzycznie, związane z Warszawą i jej okolicami już 26 stycznia o godz. 10.00 do stołecznego Studio Buffo, które mieści się przy ul. Konopnickiej 6.

Kandydaci muszą przygotować na eliminacje dwie lub trzy piosenki, które będą wykonywać a capella, w tym jedną w języku angielskim. Pierwszeństwo w castingu mają osoby, które wcześniej zarejestrują się oficjalnej stronie programu.

16 najlepszych wokalistów razem z Nataszą Urbańską będzie reprezentować stolicę w "Bitwie na głosy". Program pojawi się już w marcu na antenie TVP2.

Czytaj także:

Kulisy katowickiego castingu

TVP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: głos | Natasza Urbańska | Janusz Józefowicz | Bitwa na Głosy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje