Reklama

Beyonce ujawnia: "Zrzuciłam 30 kilogramów"

Amerykańska gwiazda pop Beyonce opowiada o walce ze zbędnymi kilogramami po narodzinach córki Blue Ivy.

W poniższym wywiadzie wideo Beyonce Knowles przyznała, że po urodzeniu Ivy Blue ważyła blisko 89 kilogramów. Tylko dzięki wytrwałości, ćwiczeniom i diecie udało jej się powrócić do poprzedniej wagi.

Reklama

Pozbycie się zbędnych 30 kilogramów zainspirowało gwiazdę do odważnego pokazania ciała, co można również zobaczyć w poniższym wideo.

"Ważyłam 195 funtów [około 89 kilogramów], kiedy urodziłam dziecko. Straciłam 65 funtów [około 30 kilogramów]. Pracowałam jak szalona, by odzyskać dawną figurę" - przyznała piosenkarka.

"Chciałam pokazać moje ciało. Chciałam udowodnić, że można mieć dziecko, a później dzięki wyczerpującym ćwiczeniom, odzyskać dawne ciało" - komentuje Beyonce.

"Wiem, że na świecie jest tak wiele kobiet, które czuje się w ten sam sposób po urodzeniu dziecka. Można urodzić dziecko, a później wciąż się bawić, być sexy, mieć marzenia i żyć także dla siebie" - przekonuje.

"Nie czuję wstydu pokazując swoją seksualność. Nie wstydzę się tego i nie zamierzam też tego ukrywać. Uważam, że seksualność to siła, którą mamy wszyscy" - zaznaczył.

Dodajmy, że klip do singla "Partition" Beyonce został nakręcony w nocnym klubie w Paryżu o nazwie Crazy Horse. To tam mąż gwiazdy Jay-Z zabrał Beyonce po tym, jak oświadczył się wokalistce.

"Partition" pochodzi z najnowszego albumu amerykańskiej artystki zatytułowanego po prostu "Beyonce".

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: beyonce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje