Reklama

Bartek Wrona się nie spodziewał

Nowa piosenka byłego wokalisty Just 5 zatytułowana "Barwy szczęścia" ma szansę zdobyć Superjedynkę dla "przeboju roku"!

- Bardzo się cieszę, że dostaliśmy nominację do Superjedynki w kategorii "przebój roku". Nie spodziewałem się, że piosenka "Barwy szczęścia" dostanie się tak wysoko i będzie w finałowej trójce. Bardzo dziękuje ludziom, którzy na nią głosowali - mówi portalowi INTERIA.PL Bartek Wrona.

Reklama

Piosenkarz ma świadomość, że popularność kompozycji wynika w dużej mierze z faktu, że to przewodni utwór serialu:

- Gdyby tak nie było, to nie wiem czy "Barwy szczęścia" miałaby szansę. Na szczęście tak nie jest - komentuje wokalista.

Zapytany o konkurentów do miana przeboju roku - "Nie kłam, że kochasz mnie" Eweliny Flinty i Łukasza Zagrobelnego oraz "A gdy jest już ciemno" Feel - Bartek powiedział:

- Cieszę się, że moja piosenka znalazła się w takim towarzystwie. Tym bardziej, że te utwory były i są promowane w radiach, więc miały większe szanse. To będzie zdrowa rywalizacja.

Na koniec zapytaliśmy Bartka Wronę o Mistrzostwa Europy w piłce nożnej i polską reprezentację:

- Cieszyłbym się, gdyby Polska wyszła z grupy. Wierzę w naszych piłkarzy. Muszą teraz się postarać, by wygrać kolejne dwa mecze.

- A kto wygra turniej? Duże szanse na wygraną mają Włosi i Portugalia, ale zobaczymy. Jak to w piłce - wszystko może się zdarzyć. Może i nawet Polska wygrać, takim optymistą jestem - śmieje się piosenkarz.

Swoje głosy na Bartka Wronę i innych uczestników Superjedynek możecie oddawać dzisiaj do północy na oficjalnej stronie konkursu.

Organizatorami tegorocznych Superjedynek są: TVP1, portal INTERIA.PL, tygodnik "Super TV" i radio RMF FM.

Zobacz nasz raport specjalny poświęcony Superjedynkom.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: superjedynki | barwy | Barwy szczęścia | piosenka | nowa piosenka | wrona | bartek | Nie | Bartek Wrona

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje