Reklama

18-latka porywa do tańca!

Emily Osment to kolejna z disnejowskich gwiazdek, która próbuje swoich sił w muzyce. 18-latka znana z "Hannah Montana" (gdzie występowała u boku Miley Cyrus) prezentuje u nas teledysk do utworu "Let's Be Friends".

Emily urodziła się w rodzinie szalejącej na punkcie muzyki (do której zalicza się także starszy brat Emily - Haley Joel, który jako aktor ma na koncie m.in. nominację do Oscara za główną rolę w "Szóstym zmyśle"). Najpierw zaczęła naukę gry na pianinie i gitarze, niedługo potem zabrała się za pisanie tekstów piosenek.

Reklama

Popularność 18-letnia obecnie Emily zdobyła za sprawą występów w młodzieżowym serialu "Hannah Montana" oraz adresowanych do podobnej publiczności filmach "Mali Agenci 2: Wyspa marzeń" i "Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd".

Teraz aktorka szykuje debiutancką płytę "Fight Or Flight", która pojawi się na rynku 18 października. Emily jest współautorką wszystkich utworów, które znajdą się na jej albumie.

Osment ma już w dorobku wydaną w drugiej połowie 2009 roku EP-kę "All The Right Wrongs", która przez 31 tygodni znajdowała się na liście Billboard Heatseeker.

Produkcją "Fight Or Flight" w Los Angeles zajął się Nellee Hooper, pracujący wcześniej z m.in. Madonną, U2, Björk, No Doubt, Garbage i Massive Attack. Jak większość disnejowskich wokalistek, Emily Osment podkreśla, że jej muzyka to "pop z alternatywno-rockowym ostrzem".

Do promocji "Fight Or Flight" wybrano piosenkę "Let's Be Friends".

"To utwór dla tych, którzy chcą się ruszać. Co to za muzyka, która nie porywa cię do tańca? Mam sporo planów dotyczących tej płyty i jestem gotowa ukazać to, co od dawna kryje się w mojej głowie. Przygotujcie swoje uszy! Nie mogę się już doczekać wydania tego albumu!" - zapowiada Emily Osment.

Zobacz teledysk do piosenki "Let's Be Friends"!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: tańce | muzyka | Przyjaciele | 18-latka | Emily Osment

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje