Overkill w epoce prądu
"The Electric Age" - to tytuł nowego albumu amerykańskiej formacji Overkill.

Legendarni thrashmetalowcy z New Jersey szykują się już do premiery, która w Europie nastąpi 30 marca w barwach wytwórni Nuclear Blast.
Album zarejestrowano i zmiksowano w rodzimym studiu "Gain", gdzie za konsoletą zasiadał D.D. Verni, basista Overkill.
Na przełomie kwietnia i maja formacja Bobby'ego "Blitz" Ellswortha wyruszy w trasę "Killfest 2", na której zagrają także m.in. Belphegor i Aborted.
"Ironbound", poprzednia płyta Amerykanów, miała swą premierę na początku 2010 roku.

![Na stadionach czuje się jak w domu. Przyszło blisko 100 tys. osób [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MW3Z9K3N5NXOM-C401.webp)



![Festiwal w Opolu 2026 - dzień trzeci [RELACJA NA ŻYWO]](https://i.iplsc.com/000MW3JDS6IYDXNI-C401.webp)

