Reklama

Exodus już wkrótce w Warszawie

Wakacje to czas kiedy fani metalu nie są wyjątkowo rozpieszczani koncertowo w naszym kraju. Wszędzie festyny i komercyjne imprezy. Z tym większą przyjemnością zapraszamy na prawdziwą thrashową ucztę, która odbędzie się już w najbliższy poniedziałek (16 lipca).

Do warszawskiej Progresji zawita żywa legenda i gwiazda zeszłorocznego Thrash Festu - Exodus. Ciekawostką jest fakt, że zamiast Gary Holta, który aktualnie zastępuje Jeffa Hannemana na koncertach Slayera, zagra Rick Hunolt, wieloletni gitarzysta Exodusa. To on jest współtwórcą takich utworów, jak "A Lesson In Violence" czy "Deliver Us To Evil".

Reklama

Amerykanie na tej trasie podróżują w towarzystwie nie byle kogo, bo jednego z najlepszych zespołów thrashowych w Europie - Suicidal Angels. Grecy są już renomowaną nazwą na Starym Kontynencie, grając koncerty u boku m.in. Overkill czy Kreator. Zespół ma również na koncie występ na słynnym festiwalu Wacken Open Air.

Jako pierwszy w zespół w Progresji zagra młody, obiecujący skład z Warszawy o nazwie Bullet Belt. Grupa inspiruje się takimi zespołami, jak Slayer, S.O.D. czy rodzimy Kat.

Bilety na koncert kosztują 65 zł (przedsprzedaż) i 75 zł (w dniu koncertu).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Exodus (USA) | Nie | Warszawa | Exodus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje