Reklama

Chimaira: Szczegóły "Zmartwychwstania"

Amerykańska, thrashcore'owa grupa Chimaira ujawniła szczegóły, zapowiadanego od dłuższego czasu, czwartego albumu "Resurrection". Muzycy z Cleveland, związani do niedawna z firmą Roadrunner, a dziś z Ferret Music (USA) i Nuclear Blast (Europa), zapowiadają premierę nowego materiału na początek marca 2007 roku.

W pierwszych dniach grudnia muzycy z Ohio sfilmowali nowy wideoklip do utworu tytułowego z nowej płyty.

Reklama

Przypomnijmy, że na przebiegiem rozpoczętej na początku października sesji nagraniowej "Resurrection" czuwał producencki duet Jason Suecof (m.in. God Forbid, Trivium) i Andy Sneap (m.in. Machine Head, Arch Enemy, Kreator).

Mark Hunter, frontman Chimairy, ujawnił też niedawno, że premierowej kompozycji "Resurrection" będzie można posłuchać na oficjalnej stronie zespołu 31 grudnia.

A już teraz na witrynie grupy można zapoznać się z utworem "Threnody", który nie znalazł się na ostatnim albumie "Chimaira" z 2005 roku. Kompozycja, zarejestrowana w studiu "Spider" w Ohio, pod okiem producenta Bena Schigela, pojawiła się wcześniej jedynie na ścieżce dźwiękowej filmu "Masters Of Horror II", wydanej w październiku nakładem Downtown Records.

Na początku 2007 roku neothrashowa ekipa z Cleveland zagra amerykańską trasę w towarzystwie Killswitch Engage, Dragonforce i He Is Legend.

W Polsce czwarty longplay Chimairy dostępny będzie dzięki Mystic Production.

Oto program albumu "Resurrection":

1. "Resurrection"
2. "Pleasure In Pain"
3. "Worthless"
4. "Six"
5. "No Reason To Live"
6. "Killing The Beast"
7. "The Flame"
8. "End It All"
9. "Black Heart"
10. "Needle"
11. "Empire".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: zmartwychwstanie | ohio | muzycy | Chimaira

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje