Reklama

Wielki powrót Beyonce do Polski! Artystka zagra w Warszawie [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Od jej niedawnego występu w Dubaju plotkowano tylko o tym. Teraz mamy potwierdzenie - Beyoncé powraca na trasę koncertową! Odwiedzi kilkadziesiąt miast, także Warszawę. To będzie jej powrót nad Wisłę po pięciu latach.

Od jej niedawnego występu w Dubaju plotkowano tylko o tym. Teraz mamy potwierdzenie - Beyoncé powraca na trasę koncertową! Odwiedzi kilkadziesiąt miast, także Warszawę. To będzie jej powrót nad Wisłę po pięciu latach.
Beyonce zagra koncert w Polsce! /Facebook.com /materiał zewnętrzny

Beyoncé w ubiegłym roku wydała album "RENAISSANCE", który uznano za jeden z najlepszych w ubiegłym roku, a także w jej karierze. Nowy krążek to okazja, by zagrać wiele koncertów. Wiemy już, że jej kolejna wizyta w Polsce odbędzie się we wtorek, 27 czerwca 2023 roku. Artystka pojawi się na PGE Narodowym w Warszawie.

To pierwsza wizyta gwiazdy w Polsce od 2018 roku, a także pierwsza trasa od prawie 6 lat. Zaledwie tydzień temu Beyonce pojawiła się w Dubaju, gdzie zagrała na otwarciu jednego z luksusowych hoteli. Miała otrzymać za to astronomiczną kwotę - 7,5 mln dolarów! Już wtedy było niemal pewne, że wkrótce wyruszy w trasę.

Reklama

Przeczytaj recenzję ostatniego krążka Beyonce "RENAISSANCE" autorstwa Dawida Bartkowskiego

Trasa w 2023, wyprodukowana przez Parkwood Entertainment i promowana przez Live Nation, rozpocznie się 10 maja 2023 roku w Friends Arena w Sztokholmie, zatrzymując się w całej Europie w Cardiff, Edynburgu, Sunderland, Paryżu, Londynie, Marsylii, Amsterdamie, Warszawie i innych. Następnie trasa będzie kontynuowana w Ameryce Północnej, z występami w Toronto, Chicago, East Rutherford, Atlancie, Las Vegas, Los Angeles, Houston i innych.

RENAISSANCE WORLD TOUR odwiedzi również Brukselę, Barcelonę, Kolonię, Frankfurt, Hamburg i inne miasta w Europie w maju i czerwcu. Dodatkowe miasta w Ameryce Północnej to Boston, Charlotte, Dallas, Detroit, Kansas City, Louisville, Miami, Minneapolis, Nashville, Nowy Orlean, Filadelfia, Pittsburgh, San Francisco, St. Louis, Tampa, Vancouver i inne.

Beyonce zagra koncert w Polsce w 2023 roku. Po ile bilety?

Sprzedaż biletów rozpocznie się 7 lutego 2023 roku o godz. 10 rano. Wcześniej, bo 2 lutego 2023 roku, ruszy pierwsza specjalna przedsprzedaż. Ceny biletów rozpoczynają się od 160 złotych za miejsca siedzące i 519 złotych za miejsca na płycie.

Beyoncé jest jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie, a także jedną z najbardziej wpływowych kobiet. Na koncie ma 28 statuetek Grammy, a także 200 mln sprzedanych płyt. Jej mężem jest Jay-Z, czyli jeden z czołowych raperów w USA. 

W tym roku minie 20 lat odkąd z sukcesami prowadzi swoją solową karierę. Przebojem, dzięki któremu wdarła się na listy przebojów, jest piosenka "Crazy in Love" nagrana ze wspomnianym wcześniej raperem.

Czytaj też:

Najlepsze zagraniczne płyty wg. Redakcji Interii

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Beyonce Knowles | koncert w Polsce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy