Reklama

TVP organizuje koncert "Pasja 2021". Co z obostrzeniami?

W Wielki Piątek TVP wyemituje koncert "Pasja 2021". Na scenie pojawią się popularne polskie gwiazdy. W związku z wprowadzonymi obostrzeniami pojawiają się liczne pytania o bezpieczeństwo.

Alicja Szemplińska będzie jedną z gwiazd koncertu TVP

Koncert "Pasja 2021" odbędzie się przed budynkiem Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Przed gmachem stanęła scena i duży krzyż. 

Reklama

Jak wyjaśnił rzecznik prasowy CSK, "Plac przed budynkiem został wynajęty komercyjnie i nie jest to przedsięwzięcie CSK".

"W wielkopostnym widowisku, odbywającym się w Lublinie, rozważania męczeńskiej śmierci Jezusa Chrystusa obrazują aktualne wydarzenia, a także muzyka rockowa. To niezwykłe połączenie pozwala na nowo odkryć sens Świąt Wielkanocnych. Zmusza także do pogłębionej refleksji nad współczesnym światem i własnym życiem" - czytamy w opisie wydarzenia.

Na scenie wystąpią m.in. Stanisław Karpiel-Bułecka, Piotr Cugowski, Marcin Sójka, Adam Kalinowski, Jędrzej SkibaAlicja Szemplińska, Viki GaborMarta Gałuszewska. Imprezę poprowadzą Marta Manowska i Łukasz Nowicki.

TVP realizowało zdjęcia do wydarzenia m.in. w kościele św. Jana Nepomucena w Zwierzyńcu, na rynku w Zamościu, w kościele i na rynku w Krasnymstawie, a także w Chełmie.

Organizatorzy zapewniają, że impreza odbędzie się bez udziału publiczności. "'Pasję' będzie można oglądać na antenie TVP2. Jest to realizacja wyłącznie telewizyjna"  - tłumaczą. Podkreślili również, że zdjęcia zostały zrealizowane jeszcze przed wprowadzeniem nowych obostrzeń.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: TVP | koncert TVP | koronawirus | pandemia koronawirusa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama