Reklama

Reklama

Tove Lo: Klubowy koncert w Polsce w 2022 r. [DATA, MIEJSCE, BILETY]

16 listopada w Klubie Stodoła w Warszawie wystąpi Tove Lo, nominowana do Grammy wokalistka, autorka przeboju "Habits (Stay High)".

Tove Lo zaśpiewa w Warszawie

Pochodząca ze Szwecji (mieszkająca obecnie w Los Angeles) wokalistka, kompozytorka i autorka piosenek Tove Lo prezentuje teledysk do nowego singla "No One Dies From Love". Napisana wspólnie z długoletnim współpracownikiem Ludvigiem Söderbergiem piosenka otwiera nowy rozdział w jej karierze.

"Kiedy jesteś z kimś przez długi czas i to nagle się kończy, to tak, jakby część ciebie umarła. Ta osoba jest teraz dla ciebie obca. Wszystkie wspomnienia są skażone. Zaraz po rozstaniu uważasz, że nie powinieneś czuć się dobrze z powodu wszystkiego, co mieliście razem. Uważam, że najlepsze co można zrobić to 'wytańczyć to złamane serce. Ta piosenka jest do tego właśnie" - opowiada Tove.

Reklama

Teledysk do "No One Dies From Love" został nakręcony w Mexico City i wyreżyserowany przez brazylijski duet Alaska, z którym Tove wcześniej współpracowała przy teledysku do "Are U gonna tell her?".

"Wszystkie piosenki na albumie są bardzo filmowe, dramatyczne i wspaniałe, więc do wizualnej historii chcę dodać postać do każdej piosenki. Dla 'No One Dies From Love' to klasyczna wrażliwa, samotna gwiazdka szukająca połączenia. Ten mini film to inny rodzaj historii miłosnej" - dodaje wokalistka.

Sprawdź tekst piosenki "No One Dies From Love" w serwisie Tekściory.pl!

Wraz z wydaniem nowego singla, Tove Lo ogłosiła również trasę po Wielkiej Brytanii i Europie w 2022 roku. W jej ramach zaśpiewa 16 listopada w Stodole w Warszawie. Bilety na ten koncert trafią do sprzedaży 6 maja (dzień wcześniej przedsprzedaż Ticketmaster).

Dodajmy, że Szwedka będzie też jedną z gwiazd tegorocznego Open'er Festival w Gdyni.

Tove Lo z kolejnymi wyzwaniami

Tove Lo swój pierwszy album "Queen of the Clouds" wydała w 2014 roku. Płyta pokryła się platyną i przyniosła przeboje "Talking Body", "Moments" oraz pokryty czterokrotną platyną "Habits (Stay High)" (prawie 950 mln odsłon). Wydany w 2016 roku zestaw "Lady Wood" trafił na 11. miejsce głównego notowania Billboardu, a promujący dzieło singel "Cool Girl" zgromadził 800 milionów odtworzeń.

Sequel, "Blue Lips (Lady Wood Phase II)", znalazł się na liście "20 najlepszych popowych albumów 2017 roku" przygotowanej przez "Rolling Stone'a". Nie można też zapomnieć o kobiecym hymnie "Bitches", który z Tove Lo nagrały Charli XCX, Icona Pop, Elliphant i ALMA.

Tove Lo można było zobaczyć w roli gościa specjalnego na trasach Coldplay, Katy Perry czy Maroon 5. Równolegle z wokalną karierę, artystka pisze piosenki dla innych wykonawców. Była na przykład współautorką hitu "Love Me Like You Do" (4-krotna platyna) Ellie Goulding z filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" czy "Homemade Dynamite" Lorde. Ponadto wspierała swym talentem takie gwiazdy, jak Zara Larsson, Icona Pop, Victoria Justice, MS MR, Lea Michele i Hilary Duff, a także współpracowała z takimi artystami, jak Charli XCX, Nick Jonas, Sean Paul, Duran Duran, FINNEAS, Alesso i Major Lazer.

W 2019 roku Tove Lo wydała czwarty długogrający album "Sunshine Kitty". Wydawnictwo promował singel "Glad He’s Gone", który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Najlepszy teledysk.

Po sukcesie czwartego albumu "Sunshine Kitty", Tove Lo zadebiutowała jako aktorka w znakomicie ocenionym filmie "The Emigrants" w reżyserii Erika Poppe'a.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama