Reklama

Sylwester TVP w plenerze? Wyciekły nowe informacje

Według nowych informacji Sylwester TVP zostanie zorganizowany jak co roku w plenerze. Ruszyła budowa sceny.

Zenek Martyniuk (z prawej) będzie gwiazdą sylwestra TVP, obok prezes Jacek Kurski i jego żona

Obostrzenia wprowadzone przez pandemię koronawirusa sprawiły, że prawie wszystkie imprezy publiczne w kraju zostały odwołane.

Reklama

Z tego powodu wydarzenia sylwestrowe organizowane przez telewizje nie mogły zostać zorganizowane w tradycyjnej formie. 

Rezygnację z imprezy potwierdził m.in. TVN. "Zrobiliśmy to z poczucia odpowiedzialności, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników oraz osób zaangażowanych w takie przedsięwzięcia" - wyjaśnia Joanna Górska, szefowa zespołu PR Grupy TVN cytowana przez "Press".

W klasycznej formie nie odbędzie się również Sylwestrowa Moc Przebojów Telewizji Polsat, która w ostatnich latach organizowana była na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

"Organizujemy to wydarzenie mając na uwadze bezpieczeństwo publiczności, artystów i naszych ekip. W związku z tym w tym roku nie możemy zaprosić widzów na Stadion Śląski, stąd pomysł na organizację imprezy sylwestrowej na żywo w dwóch studiach Polsatu równocześnie. Publiczność będzie się z nami bawić nie tylko przed telewizorami, ale także wirtualnie w bezpośrednim kontakcie z naszymi prowadzącymi i gwiazdami" - tłumaczyła Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu.

Okazało się jednak, że Sylwester TVP zostanie zorganizowany w plenerze. Według doniesień "Plotka" na scenie pojawią się m.in. Zenon MartyniukCleo, Maryla Rodowicz czy Marcin Miller

Koncert ma zostać zorganizowany w Ostródzie. "Mogę potwierdzić wynajem amfiteatru na produkcję audycji telewizyjnej 'Sylwester Marzeń z Dwójką' przez TVP" - powiedział przedstawiciel Centrum Kultury w Ostródzie w rozmowie z "Pudelkiem". Dodał jednak, że miasto jedynie wynajmuje miejsce i nie ma nic wspólnego z organizacją imprezy. Rzecznik TVP na razie nie skomentował doniesień.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sylwester z Dwójką | sylwester TVP | TVP | sylwester 2020

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje