Reklama

Reklama

Scorpions: Koncert w Polsce w 2022 r. Kiedy nowa płyta "Rock Believer"? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

28 maja 2022 r. w Tauron Arenie Kraków wystąpi słynna grupa Scorpions, w składzie której występuje polski basista Paweł "Baby" Mąciwoda. Kiedy bilety na koncert w ramach trasy "Believer Tour" trafią do sprzedaży?

Na czele grupy Scorpions stoją Rudolf Schenker i Klaus Meine

Zespół Scorpions przez ostatnią dekadę wydawał płyty zawierające wyłącznie utwory napisane przed laty. Ostatni album z nowymi utworami, "Sting in the Tail", ukazał się w marcu 2010 roku. Pod koniec kwietnia 2020 r. grupa wypuściła nową piosenkę pod tytułem "Sign of Hope" (sprawdź!).

Scorpions - kiedy koncert w Polsce? Ceny biletów

W ramach "Believer Tour" 28 maja 2022 r. grupa wystąpi w Tauron Arenie Kraków.

Bilety do sprzedaży trafią 1 października, ale wcześniej będzie je można kupić w przedsprzedaży. 30 września o godzinie 10:00 uruchomiona zostanie przedsprzedaż. Skorzystać z niej będą mogli członkowie oficjalnego fanklubu Scorpions, którzy otrzymają link do zakupu wejściówek. W tym samym czasie przedsprzedaż dostępna będzie również dla zarejestrowanych klientów Bilet Serwis.

Reklama

Scorpions - kiedy premiera nowej płyty "Rock Believer"?

Szykowany nowy album będzie następcą nazywanej wtedy "pożegnalną" płytą "Return to Forever" z 2015 r. Później ekipa z Hanoweru wypuściła jeszcze składankę "Born To Touch Your Feelings - Best Of Rock Ballads" (2017).

Wiemy już, że w lutym 2022 r. do sprzedaży trafi nowy album "Rock Believer". Nagrania pierwotnie miały się odbyć w Los Angeles z producentem Gregem Fidelmanem (m.in. Metallica, Slipknot, Black Sabbath, Red Hot Chili Peppers, Slayer), jednak te plany przerwała pandemia koronawirusa. Część pracy wykonano z Fidelmanem zdalnie, ale ostatecznie muzycy Scorpions postanowili sami zająć się nagraniami z pomocą inżyniera dźwięku Hansa-Martina Buffa.

Nowy materiał zarejestrowano w Peppermint Park Studios w Hanowerze, a miksy wykonano w legendarnym studio Hansa w Berlinie z inżynierem Michaelem Ilbertem.

Scorpions: Zobacz nagranie z próby [WIDEO]

Poznaliśmy już fragment nowego utworu, prawdopodobnie zatytułowanego "Seventh Son" (sprawdź!). Zespół opublikował nagranie z próby.

Przypomnijmy, że w składzie międzynarodowego obecnie zespołu są liderzy: wokalista Klaus Meine i gitarzyści Rudolf Schenker i Matthias Jabs oraz polski basista Paweł Mąciwoda i szwedzki perkusista Mikkey Dee, wieloletni muzyk Motörhead.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje