Reklama

Reklama

Nickelback w Polsce: Koncert odwołany!

Zaplanowany na 13 października koncert grupy Nickelback w Łodzi nie odbędzie się. Kanadyjski zespół musiał odwołać całą trasę w związku z problemami zdrowotnymi lidera Chada Kroegera.

Chad Kroeger (Nickelback) ma kłopoty z głosem

Nickelback miał zagrać w Atlas Arenie w Łodzi w ramach trasy "No Fixed Address Tour".

W czerwcu zapadła decyzja o odwołaniu drugiej części trasy po Ameryce Północnej, gdy na strunach głosowych Chada Kroegera zdiagnozowano operacyjną torbiel. Zespół planował wrócić na trasę po Europie we wrześniu, ale - mimo zadowolenia lekarzy z efektów operacji - okazało się, że lider wymaga dłuższej rekonwalescencji (6-9 miesięcy) w celu całkowitego wyleczenia.

"Jest nam bardzo przykro, że nie spotkamy się z naszymi fanami na trasie jesienią tego roku, ale zdrowie Chada jest teraz najważniejsze. Dzięki odpowiedniej ilości czasu mamy nadzieję odzyskać go jeszcze mocniejszego i lepszego niż wcześniej. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i wyrozumiałość i liczymy, że wrócimy na trasę i zagramy dla was już wkrótce" - zapewniają muzycy.

Reklama


Od początku swojej kariery w 1996 roku Nickelback jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów ostatnich dwóch dekad. Ogólnoświatowa sprzedaż albumów grupy przekroczyła 50 milionów sztuk. Ich przebój "How You Remind Me" pozostaje na liście "Billboardu" jako "rockowy przebój dekady". Inne wyróżnienia Nickelback to m.in. dziewięć nominacji do nagrody Grammy, trzy do American Music Awards, World Music Award, People's Choice Award, 12 do Juno Awards. Zespół został ponadto umieszczony na Canada's Walk of Fame.

Nowy album grupy "No Fixed Address" ukazał się w Polsce 18 listopada 2014 r.

Poprzednio Nickelback wystąpił w Warszawie w 2013 roku, a bilety na ten koncert rozeszły się niemal natychmiast.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nickelback | koncert odwołany

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje