Natalia Przybysz: Koncert w ramach akcji "Dla Was GraMY"
W piątek (19 czerwca) odbędzie się kolejny koncert w ramach akcji "Dla Was GraMY". Tym razem na kameralny występ zaprasza Natalia Przybysz.

"Podczas koncertu usłyszycie utwory z albumu 'Jak malować ogień' oraz piosenki z poprzednich płyt, zaśpiewane i zagrane w wyjątkowych, kameralnych okolicznościach" - informują organizatorzy.
Natalia Przybysz ze swoim zespołem zaprezentuje się w mieszkaniu, z którego występ będzie transmitowany online. Wokalistce towarzyszyć będą Jurek Zagórski (gitara), Mateusz Waśkiewicz (gitara), Pat Stawiński (bas) i Kuba Staruszkiewicz (perkusja).
"Będzie kameralnie i nastrojowo. Zarezerwujcie czas, zajmijcie wygodne miejsce i oczywiście zaproście domowników. Aha! Jeśli możecie podłączcie głośnik lub system hi-fi.
Koncert będzie transmitowany w jakości full HD" - czytamy.
Bilety kosztują 30 zł. Dostępne - w limitowanej liczbie - są również wejściówki na backstage z Natalią Przybysz.
10 procent zysku z koncertu zostanie przekazane na rzecz polskiej służby zdrowia w czasie walki z pandemią koronawirusa.
Koncert Natalii Przybysz w ramach akcji "Dla Was GraMY" rozpocznie się w piątek 19 czerwca o godz. 21.
Wydana jesienią 2019 r. "Jak malować ogień" - piąta solowa, autorska płyta Natalii Przybysz - kontynuuje i rozwija brzmienia z poprzednich albumów "Prąd" i "Światło nocne".






![Cinnamon Guy: "Kwestie wizualne muszą iść w parze z muzyką" [WYWIAD]](https://i.iplsc.com/000M17P1K79R1U7G-C401.webp)


![Parkway Drive: Sami byliśmy zaskoczeni, że nagraliśmy pozytywny utwór [WYWIAD]](https://i.iplsc.com/000M1BG2R7Q1XPPH-C401.webp)