Reklama

Reklama

Justin Bieber wystąpi w Krakowie. Praktyczne informacje (komunikacja miejska, godzina koncertu)

11 listopada Justin Bieber wystąpi w Krakowskiej Tauron Arenie. Poniżej możecie dowiedzieć się o której na scenie pojawi się wokalista, jak dojechać na koncert, gdzie zjeść przed koncertem Kanadyjczyka oraz czego nie wolno wnosić na teren obiektu.

Justin Bieber wystąpi w Krakowie

Rozpiska godzinowa

MiC Lowry: 19:35
The Knocks: 20:00
Justin Bieber: 20:40
(podczas koncertu nastąpi 20 minutowa przerwa)

Wykaz godzinowy otwarcia bram hali Tauron Arena Kraków

Osoby z biletami PIJ J, PIT B, GC, GA, TRYBUNY, THE "Where Are You Now" VIP #Purpose Experience - pakiet VIP3 wchodzą od godziny 18:45.

Osoby z biletami The "I'll Show You" VIP #Purpose Experience - pakiet VIP 2", The Ultime #Purpose Experience - pakiet VIP 1, GC EE - są uprawnione do wcześniejszego wejścia na obiekt. W tym przypadku bramy hali zostaną otwarte na około półtorej godziny przed oficjalnym terminem otwarcia obiektu.

Reklama

Nie mam 16 lat...

Osoby, które nie ukończyły do dnia koncertu szesnastego roku życia, mają obowiązek przyjść na koncert z pełnoletnim opiekunem. Przy wejściu na teren wydarzenia będą sprawdzane legitymacje/dokumenty potwierdzające wiek uczestników. Obecny na koncercie opiekun musi posiadać bilet na to wydarzenie w dowolnym sektorze. Opiekunem może być osoba, która ukończyła 18 lat.

Parking przy hali

Fani, którzy będą uczestniczyć w koncercie Justina Biebera mogą skorzystać z ogromnego parkingu. Hala Tauron Arena Kraków dysponuje tysiącem miejsc postojowych w wielopoziomowym garażu podziemnym.

Wjazd do hali Tauron Arena Kraków znajduje się przy ulicy Lema, łączącej dwa krakowskie szlaki komunikacyjne, pomiędzy centrum miasta a Nową Hutą - Al. Pokoju i Al. Jana Pawła II .Parking w dniu imprezy - płatny - gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie www.tauronarenakrakow.pl. UWAGA!
Samochody z instalacją gazową nie mogą wjechać do parkingu podziemnego,

Dojazd

Hala Tauron Arena Kraków znajduje się w odległości czterech kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie. Jest położona przy ul. Stanisława Lema, która łączy al. Pokoju z ul. Mogilską i al. Jana Pawła II. Znajduje się na terenie Dzielnicy XIV Czyżyny.

Dojazd komunikacją miejską

Tramwaje: przystanek: Tauron Arena Kraków /al. Pokoju: linia nr 1, 14, 22, 62 - nocna, przystanek: Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej /al. Jana Pawła II): linia nr 4, 5, 9, 10, 52, 64 - nocna

Autobusy: przystanek: Tauron Arena Kraków /al. Pokoju: inia nr 128. 662 - nocn autobusy - przystanek: Wieczysta linia nr 124, 424, 664 - nocna
autobusy - przystanek: Tauron Arena Kraków linia nr 128. Więcej informacji TUTAJ

Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z rozkładem jazdy komunikacji miejskiej: www.mpk.krakow.pl oraz o możliwych utrudnieniach w ruchu: www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl

Zakup biletów w dniu koncertu

Nie będzie możliwości zakupu biletu w dniu koncertu.

Osoby niepełnosprawne

Hala Tauron Arena Kraków jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada dwie pochylnie dla niepełnosprawnych: od strony ulicy Lema i od Parku Lotników. Na poziomie A, przed halą główną znajdują się miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Z kolei na poziomie A w hali głównej Tauron Arena Kraków znajduje się 26 miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz 26 miejsc dla ich opiekunów. Obiekt wyposażony jest także w windy.

Gastronomia na koncercie

W przestrzeni hali Tauron Arena Kraków znajdują się punkty gastronomiczne, oferujące sprzedaż napojów bezalkoholowych, piwa niskoprocentowego, ciepłych oraz zimnych przekąsek. Ponadto będzie czynna restauracja na poziomie B (dla właścicieli biletów do lóż i dla sektorów B). 

Dodatkowo w dniu koncertu od godziny 10:00 będzie czynna restauracja dostępna dla wszystkich uczestników tego wydarzenia.

Palenie papierosów na koncercie

Palenie papierosów na terenie koncertu będzie dopuszczalne wyłącznie w wyznaczonych palarniach (przy wejściu nr 2 i nr 4 oraz w pobliżu małej hali). Poza wskazanym obszarem palenie papierosów będzie zabronione. 

Czego nie można wnosić na koncert?

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie. 

Aparaty fotograficzne

Do hali zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkich aparatów fotograficznych, selfie sticków, tabletów, polaroidów, kamerek GoPro oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. 

Szatnie

Otwarte będą wszystkie dostępne szatnie na poziomach A (8 szatni) i C (4 szatnie). Osoby posiadające bilety do sektorów B korzystają z szatni na poziomie A, natomiast posiadacze biletów na płytę korzystają z szatni w małej hali.

Gadżety

Podczas koncertu Justina Biebera będą dostępne gadżety artysty. Jedno stoisko będzie ulokowane vis a vis wejścia nr 1, natomiast drugi punkt sprzedażowy będzie znajdował się na płycie koncertowej. Zakupić będzie można m.in.: koszulki, bluzy, spodnie, torby, czapeczki z daszkiem, plakaty oraz smycze.

Dodatkowe ważne informacje

Podczas koncertu będą wykorzystywane efekty specjalne: światła stroboskopowe oraz pirotechnika.

Osoby zachowujące się agresywnie oraz stwarzające zagrożenie dla innych uczestników wydarzenia zostaną wyprowadzone z hali bez możliwości ponownego wejścia na koncert.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy