Reklama

Reklama

John Legend. Koncert w Polsce 2022 [MIEJSCE, BILETY, CENY]

Amerykański wokalista John Legend zawita do naszego kraju po raz drugi. Muzyk zagra koncert 28 czerwca 2022 roku w Tauron Arenie Kraków.

Amerykański wokalista John Legend zawita do naszego kraju po raz drugi. Muzyk zagra koncert 28 czerwca 2022 roku w Tauron Arenie Kraków.
John Legend na jedynym koncercie w Polsce /Eric Williams /materiały prasowe

John Legend jest laureatem Oscara za utwór "Glory", który nagrał z raperem Commonem do filmu "Selma". Muzyk był także wielokrotnie nominowany do nagrody Grammy (33 nominacje), zdobył 12 z nich. Wokalista tworzy w nurcie popu, R&B i soulu. Jego fani w Polsce już zacierają ręce, bo właśnie ogłoszono, że zagra swój pierwszy koncert w Polsce! Odbędzie się od 28 czerwca 2022 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety na wydarzenie będą w sprzedaży od 14 grudnia 2021 roku od godziny 10.

Muzyk promuje swój album "Bigger Love", który jest "celebracją emocji, radości, nadziei i delikatności". Utwory zawarte na płycie są nośnikami światła i miłości w czasach, które - jak mówi sam artysta - wydają nam się końcem świata. Magazyn "Rolling Stone" napisał o tytułowym kawałku: "To popowa piosenka, która idealnie nadaje się na parkiety - tryska radością nawet w tych trudnych czasach". Ceny biletów na widowisko rozpoczynają się od 189 zł. Za droższe trzeba będzie zapłacić od 239 do 999 złotych.

Reklama

Sam wokalista skierował do fanów takie słowa: "Nie mam złudzeń, że muzyka może ocalić świat lub rozwiązać światowe problemy, ale zawsze zwracałem się do muzyki, kiedy miałem trudniejszy okres i wiem, że wielu z Was robi tak samo. Dlatego nie mogłem się doczekać, aż zaprezentuję światu ten album. Mam nadzieję, że po raz kolejny podniesie Was na duchu, wypełni Wasze serca miłością, inspiracją i da Wam coś, do czego można tańczyć albo trzymać się za ręce".

John Legend poza działalnością muzyczną angażuje się także w akcje społeczne - m.in. utworzył ruch #FREEAMERICA, który ma na celu pomagać niesłusznie oskarżonym w więzieniach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL