Reklama

​George Ezra wraca do Polski

​George Ezra zagra swój pierwszy klubowy koncert w Polsce. Muzyk wystąpi 20 października w warszawskiej Progresji.

​George Ezra zagra swój pierwszy klubowy koncert w Polsce. Muzyk wystąpi 20 października w warszawskiej Progresji.
George Ezra znów wystąpi dla polskiej publiczności /John Phillips /Getty Images

George Ezra to młody brytyjski singer-songwriter, który podbił listy przebojów na całym świecie takimi przebojami jak "Budapest" czy "Paradise".

Posłuchaj piosenki "Budapest" w serwisie Teksciory.pl!

W 2013 roku zadebiutował na BBC Introducing Stage na Glastonbury Festival, a kilka miesięcy później pojawiła się jego debiutancka EP-ka ("Did You Hear The Rain?"). W kolejnym roku systematycznie pojawiał się we wszystkich zestawieniach debiutantów, z którymi branża muzyczna wiąże duże nadzieje. W tym samym czasie muzyk supportował Toma Odella, Sama Smitha, Bastille czy Lianne Las Havas i wydał debiutancki album "Wanted On Voyage", który podbił europejskie notowania.

Reklama

Artysta obecnie ma na koncie wiele nominacji do nagród muzycznych i występy przed publicznością na całym świecie. George Ezra na marzec tego roku zapowiedział premierę drugiego albumu "Staying at Tamara’s". Album promuje singel "Paradise", o którym muzyk mówi: "Paradise" narodziło się jako melodia, która nie mogła wyjść mi z głowy. Dopiero kilka miesięcy później, kiedy siadałem do pisania piosenek, narodził się z niej utwór. Opowiada o spotkaniu kogoś, w kim od razu się zakochujemy. I o ile nieraz wahamy się co do swoich uczuć, w przypadku miłości nie mamy takich wątpliwości - miłość to miłość i w tym utworze przyrównałem ją do raju". 

Sprawdź tekst utworu "Paradise" w serwisie Teksciory.pl!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: George Ezra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama