Reklama

Reklama

Duet Disclosure wraca do Polski

W 2016 roku duet Disclosure przyjedzie do Polski na klubowy koncert. Braci Lawrence zobaczyć będzie można 13 lutego na warszawskim Torwarze.

Obraz dzisiejszej sceny elektronicznej nie byłby pełen bez uznania wkładu, jaki Guy i Howard Lawrence wnieśli wraz z ukazaniem się ich debiutanckiego "Settle" w 2013 roku. Płyta przez wiele tygodni znajdowała się na czele kluczowych zestawień najpopularniejszych wydawnictw i otworzyła drogę kolejnym młodym wykonawcom nowej fali elektroniki.

25 września ukaże się drugi album Disclosure - "Caracal". "Teraz czujemy się jak zespół, a nie tylko autorzy muzyki  klubowej" - powiedział Howard i dodał - "To, jak piszemy teraz, to songwriting w klasycznej postaci - utwory, które możesz zagrać na pianinie".

Reklama

Ich gusta i inspiracje zmieniły się od momentu, w którym założyli Disclosure w 2010 roku. Teraz to zestaw jeszcze bardziej eklektyczny i złożony. Rozgłos, który zyskali, umożliwił im współpracę z legendami, które od dawna podziwiali - poczynając od Todda Edwardsa i DJ Premiera, a na Nile'u Rodgersie i Q-Tipie kończąc.

Gości nie brakuje na nowym albumie - w nagraniach "Caracal" duet wsparli m.in. The Weeknd, Sam Smith, Gregory Porter czy Lion Babe, a całość wyprodukował Jimmy Napes.

Wejściówki na ten koncert trafią do ogólnej sprzedaży 2 października.

Zobacz klip "Omen":

Sprawdź tekst utworu "Omen" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Disclosure | koncert w Polsce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje