Reklama

Ariana Grande: Koncert w Polsce odwołany!

Na miesiąc przed zaplanowanym na 9 września występem w Tauron Arenie Kraków, pierwszy koncert Ariany Grande w Polsce został odwołany.

Ariana Grande nie wystąpi w Polsce

Tournee Ariany Grande "Sweetener World Tour" rozpoczęło się w marcu 2019 r. od koncertów w Ameryce Północnej.

Reklama

W drugiej połowie sierpnia amerykańska wokalistka ma przenieść się na Stary Kontynent. Europejska część trasy "Sweetener World Tour" rozpocznie się 17 sierpnia koncertem w Londynie.

W jej ramach 9 września Arania miała zaśpiewać w Tauron Arenie Kraków.

W piątek (9 sierpnia) w późnych godzinach popołudniowych pojawił się komunikat organizatora - Live Nation.

"Z powodów osobistych Artystki nastąpiły zmiany w wydarzeniu Ariana Grande Sweetener World Tour. Koncerty zaplanowane na 5 września w Hamburgu (Niemcy) i 8 września w Pradze (Czechy), zostały przełożone i odbędą się: 9 października (Hamburg) oraz 4 września (Praga). Z przykrością informujemy, że koncert Ariany Grande planowany na 9 września w Krakowie (Polska) zostaje odwołany" - głosi komunikat.

"W celu uzyskania dodatkowych informacji bądź wystąpienia o zwrot, prosimy o bezpośredni kontakt z bileterią za pośrednictwem której kupili Państwo bilety" - dodają organizatorzy.

W komentarzach polskich fanów dominują głosy rozczarowania i wściekłości.

Przypomnijmy, że w 2017 roku wokalistka była zmuszona odwołać dwa koncerty w Polsce, które miały odbyć się w Łodzi. Jej trasę "Dangerous Woman Tour" przerwał zamach w Manchesterze, do którego doszło tuż po koncercie piosenkarki w tamtejszej Manchester Arena. W wyniku ataku terrorystycznego zginęły 23 osoby - w dużej mierze młode fanki artystki.

Pomimo trudnych doświadczeń Ariana Grande nie zamierza zwalniać tempa. W sierpniu 2018 r. ukazał się jej album "Sweetener", który był promowany takimi przebojami jak "No Tears Left to Cry" (posłuchaj!) czy "God Is a Woman" (sprawdź!). Na początku listopada ub. r. natomiast ukazał się utwór "Thank U, Next", będący zapowiedzią kolejnej płyty piosenkarki.

Sprawdź tekst i polskie tłumaczenie utworu "Thank U, Next" w serwisie Teksciory.pl

Singel "Thank U, Next", który promuje album o tym samym tytule, to utwór, w którym Grande spowiada się ze wszystkich swoich dotychczasowych medialnych związków. Klip do "Thank U, Next", który ukazał się 30 listopada 2018 roku, okazał się hitem wszech czasów YouTube’a. Teledysk został opublikowany za pośrednictwem od niedawna dostępnej w serwisie opcji premiery i pobił wszelkie rekordy.

W tym samym czasie podczas premiery klip oglądało około 829 tysięcy osób, które dodały 516 tysięcy komentarzy. To spowodowało tak duże obciążenie, że wiadomości użytkowników były publikowane z opóźnieniem.

"Ariana, twój nowy teledysk jest tak dobry, że rozsadził internet (a przynajmniej trochę opóźnił publikację komentarzy)" - napisał zespół YouTube na Twitterze, nie kryjąc podziwu dla piosenkarki.

Niedługo później padł kolejny rekord - "Thank U, Next" stał się najczęściej odtwarzanym w ciągu pierwszej doby od premiery klipem muzycznym na YouTube. Przez pierwsze 24 godziny od debiutu w serwisie teledysk odtworzono 55,4 miliona razy.

Amerykanka w przeciągu ostatnich paru lat przeszła przez sporo traumatycznych wydarzeń - zaczynając od śmierci ukochanego dziadka, a kończąc na zamachu podczas jej koncertu w Manchesterze.7 września 2018 r., z powodu przedawkowania narkotyków, zmarł Mac Miller, z którym Ariana Grande spotykała się od sierpnia 2016 roku do maja 2018 roku. Informacja ta była dla wokalistki ogromnym ciosem. Dodatkowo po śmierci rapera na Arianę spadła fala hejtu od fanów obwiniających ją o to, co się stało.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ariana Grande | koncert odwołany

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje