Reklama

Reklama

Raper po wypadku nie może chodzić

Znany ze współpracy z hiphopowym zespołem The Roots raper Dice Raw doznał w wypadku samochodowym poważnego urazu nóg. Artysta ma trudności z poruszaniem się.

Długoletni współpracownik słynnej formacji The Roots miał sporo szczęścia po tym, jak w prowadzonego przez Dice Raw jaguara uderzył inny samochód. Według zeznań artysty, winę za wypadek ponosi kierująca innym samochodem kobieta, która zignorowała sygnalizację świetlną.

"To wszystko działo się w zawrotnym tempie. Właśnie skręcałem, gdy ta nierozsądna kobieta zadecydowała, że nie może poczekać na zielone światło i przejechała przez skrzyżowanie na czerwonym" - opowiada raper na łamach serwisu All Hip Hop.

"Mój samochód jest do kasacji, moja twarz jest cała poharatana, a łokcie i kolana są rozwalone. Wciąż nie mogę chodzić" - żali się Dice Raw.

Reklama

Dramatyczne doświadczenie spowodowało, że raper po powrocie do pełni sił zamierza skoncentrować się na działalności charytatywnej.

"Pomoc ze strony rodziny i przyjaciół uświadomiła mi, że na świecie jest wielu dobrych ludzi. Leżąc w szpitalu zacząłem myśleć o wszystkich tych osobach, które miały mniej szczęścia ode mnie i są poważnie poszkodowane" - powiedział.

"Po wyjściu ze szpitala planuję skontaktować się z organizacjami zajmującymi się ofiarami wypadków i zapytać, w jaki sposób mogę pomóc" - obiecał Dice Raw.

Zobacz klip The Roots do utworu "Dear God 2.0"!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje