Reklama

Reklama

Hukos: "Głupota w tym kraju ciągle ma się dobrze"

Znany pogromca sekt i oskarżyciel wielu muzyków (m.in. Doda, Nergal, Peja, 52 Dębiec, Chick Corea) Ryszard Nowak złożył doniesienie do prokuratury na białostockiego rapera Hukosa. Ten zrewanżował się nagraniem utworu "Nowa komedia".

W pozwie Ryszard Nowak, prezes Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, oskarżył Hukosa o zapowiedź popełnienia morderstwa - chodzi o Jarosława Kaczyńskiego, którego nazwisko miało się pojawić na koncertach w tekście utworu "Panie Prezydencie".

Piosenka budziła już spore kontrowersje w 2007 roku, kiedy to potępili ją m.in. politycy PiS Zbigniew Ziobro i Jolanta Szczypińska. "Powinien być ścigany i ukarany" - ostro wówczas protestowała posłanka PiS.

Hukos odpiera zarzuty Ryszarda Nowaka, twierdząc, że od dłuższego czasu nie wykonuje utworu "Panie Prezydencie" na żywo i nigdy nie nawoływał do zabicia Jarosława Kaczyńskiego.

Reklama

Raper postanowił także na gorąco skomentować pozew, nagrywając w studiu nowy utwór "Nowa komedia".

"Idą wybory paranoik w mediach chce zaistnieć, odgrzewany kotlet, argumenty są śmieszne. / Jaki Jarek? Jarek nie był prezydentem. / Jak śmiesz kłamać, że to nawijam na koncercie" - rapuje w "Nowej komedii" Hukos.

W tekście padają również takie stwierdzenia, że "głupota w tym kraju ciągle ma się dobrze".

Posłuchaj utworu "Nowa komedia":

Czytaj także:

Hukos: "Zabiję prezydenta. Bo pan prezydent w tym kraju to całe zło"

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje