Reklama

Hiphopowa legenda tylko u nas!

Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do utworu "Rise Up" hiphopowej formacji Cypress Hill. To światowa premiera tego klipu!

Piosenka promuje album pod tym samym tytułem. Płyta - ósma już w dyskografii grupy - ukaże się 20 kwietnia. Członkowie Cypress Hill pracowali nad nią przez cztery lata, a premiera była kilkakrotnie przekładana.

Reklama

- Trwało to zdecydowanie za długo, zwykle nad płytą pracujemy dwa, trzy lata - powiedział portalowi INTERIA.PL B-Real. Raper tak długi czas oczekiwania tłumaczy różnymi projektami pobocznymi, w które członkowie zespołu byli zaangażowani. Z końcowego efektu "Rise Up" jest jednak bardzo zadowolony.

- Udało nam się z Sen Dogiem stworzyć odpowiednią symbiozę i atmosferę przy tworzeniu tej płyty. Tak powstało coś wyjątkowego, choć nieodbiegającego aż tak bardzo od tego, co wcześniej określało Cypress Hill.

Na albumie gościnnie pojawią się m.in. Daron Malakian, Tom Morello, Marc Anthony czy Mike Shinoda.

- Zwykle nie pracujemy z tak wielką grupą ludzi, uważaliśmy to za dość nudne, ale tym razem chcieliśmy spróbować czegoś nowego. Poszliśmy trochę za ciosem, bo przecież nowy był już fakt, iż tym razem to nie Muggs odpowiada za całość jako główny producent - opowiada B-Real.

Ostatnią płytą w dorobku Cypress Hill jest "Till Death Do Us Part" z 2004 roku. Album dotarł na 21. miejsce zestawienia najpopularniejszych płyt w USA. Wydawnictwo promowane było singlem "What's Your Number".

Założona w 1988 roku grupa to pierwszy latynoski zespół, który osiągnął tak duży sukces komercyjny. Ich płyty rozeszły się w ponad 18 milionach egzemplarzy.

Zobacz teledyski Cypress Hill na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cypress Hill | legenda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje