Reklama

Rodzina pomoże w karierze? Sławni menedżerowie-rodzice

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Tego przysłowia do serca nie wzięli sobie raczej niektórzy wykonawcy, którzy przynajmniej przez jakiś czas pozwolili rodzicom zarządzać swoją karierą. Oto kilka najbardziej znanych przykładów.

Mathew Knowles - Beyonce i Solange

Gdy w dzieciństwie Beyonce oraz Kelly Rowland wraz ze swoim projektem Girl’s Tyme nie zachwyciły jurorów na jednym z castingów, Mathew Knowles przyrzekł sobie, że dziewczynki, a w szczególności jego córka zrobią karierę. Porzucił wiec pracę w IBM i stał się menedżerem ich zespołu, a następnie menedżerem Destiny’s Child. Jak się okazało zespół stał się niezwykle popularny, a prym w nim wiodła oczywiście Beyonce.

Reklama

Do 2011 roku Knowles zarządzał również solową karierą solową Beyonce. Córka postanowiła jednak zwolnić go z funkcji menedżera po tym, gdy uznała, że jej ojciec ją okradał (miał defraudować pieniądze z tras koncertowych). Były menedżer nie przyznał się do stawianych mu zarzutów. Cała sprawa doprowadziła również do ochłodzenia stosunków prywatnych rodziny.

Knowles w dalszym ciągu jest natomiast menedżerem siostry Beyonce - Solange oraz prowadzi wytwórnię Music World Entertainment.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje